Oto pary 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”

Partnerką Michała Szpaka będzie Paulina Biernat.

13. edycja “Tańca z Gwiazdami” rusza już 4 września. Gwiazdy już pracują na sali prób pod okiem profesjonalnych tancerzy. Kto z kim zatańczy?

Weronika Marczuk zatańczy z Janem Klimentem. Partnerką Michała Szpaka będzie Paulina Biernat. O Kryształową Kulę z Katarzyną Pakosińską powalczy Stefano Terrazzino. Siostrze Joanny Krupy, Marcie, partnerować będzie Przemysław Juszkiewicz. Stanisław Karpiel-Bułecka zatańczy z Magdaleną Soszyńską-Michno. Katarzynę Zielińską poprowadzi po parkiecie Rafał Maserak. Dariusz Kordek stanie do walki o pierwsze miejsce z Blanką Winiarską. Kacprowi Kuszewskiemu partnerować będzie Anna Głogowska. Anna Wendzikowska zatańczy z nowym tancerzem, Michałem Stukanem. Bilguun Ariunbaatar Ariunbaatar tańczyć będzie z Janją Lesar. Jagna Marczułajtis wystąpi z Krzysztofem Hulbojem. Izabela Janachowska będzie uczyła tańczyć Zbigniewa Urbańskiego. Kazimierz Mazur spróbuje  zawalczyć o pierwsze miejsce z nową tancerką, Blanką Żebrowską. Aleksandrze Kisio partnerować będzie Łukasz Czarnecki.

13. edycja “Tańca z Gwiazdami” z nową prowadzącą (Natasza Urbańska) oraz zmienionym składem jury (zamiast Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz, Janusz Józefowicz i Jolanta Fraszyńska), już od 4 września.

Opr. bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.