Otwarto szalet na bulwarach

Powierzchnia użytkowa budynku toalet ma ok. 110 mkw. W środku znajdują się dwa prysznice, sześć toalet i pokój dla matki z dzieckiem. Fot. Wit Hadło
Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Miasto otrzymało pozwolenie na użytkowanie miejskich szaletów na bulwarach.

Toalety wybudowano za budynkiem Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej. Wewnątrz nich znajdują się dwa prysznice, po jednym dla mężczyzn i kobiet, sześć toalet, a także pokój dla matki z dzieckiem.

– Złotówkę trzeba będzie zapłacić za skorzystanie z kabiny WC, tyle samo z pisuaru. Opłata za skorzystanie z prysznicu wyniesie 2 zł – słyszymy w ratuszu. Bezpłatnie będzie można korzystać z pokoju przeznaczonego dla karmiących mam.

Ustalono także godziny otwarcia szaletów na bulwarach. W terminie od 1 kwietnia do 30 września od poniedziałku do piątku toalety będą czynne w godz. od 10 do 19. Natomiast w soboty i niedziele w godz. od 10 do 21. Od 1 października do 31 marca od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18, a w weekendy od 10 do 20.

af

16
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Karl KrematorzystaAntykomucht.opornyrzeszowskie prosieImię (wymagane) Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karl Krematorzysta
Gość
Karl Krematorzysta

Tadka lepiej tam zamknąć bo już coraz lepsze ,,YNWESTYCYJE” robi facet….Więc pytanie kieruje do ratusza ….JAK RATUSZ ZAMIERZA SPŁACIĆ DŁUG ZA WYMYŚLNE ZABAWKI TADEUSZA FERENCA??

Karl Krematorzysta
Gość
Karl Krematorzysta

A CZY POKROPEK SIĘ ODBYŁ?No bo to jest naważniejsze w każdej budowie!

Antykomuch
Gość
Antykomuch

Ciekawe czy prezydent Ferenc zapewni darmowe przejazdy autobusów z różnych dzielnic Rzeszowa do tego cudownie drogiego sracza.

t.oporny
Gość
t.oporny

super, szalet z budżetu miasta czyli z pieniędzy podatników – ale każdorazowo za korzystanie z szaletu podatnik zapłaci jeszcze raz ;/

Przydałoby się wykonać w miejskich parkach ‚poidełka’ takie jak są w Parku Papieskim – ludzie jeżdżą, biegają, spacerują, więc możliwość uzupełnienia wody lub napicia się jest bardzo potrzebna. Woda w kranach nadaje się do picia, koszt poidełka pewnie nieduży – wdzięczność aktywnych ruchowo mieszkańców pewna ;)

hijena
Gość
hijena

z poidełek w tym parku korzystają jedynie skacowani żule jako jedyni okupujący tamtejsze ławeczki

rzeszowskie prosie
Gość
rzeszowskie prosie

Identyczne budynki powinny stanąć przy Lisiej Górze i kompielisku żwirownia gdzie kilka tyś ludzi jak ciepło

Imię (wymagane)
Gość
Imię (wymagane)

no a poswiecenie onego przybytku? nic o tym nie ma!

Janusz
Gość
Janusz

Czy zapach wliczony jest w cenę,czy też będzie za dopłatą?

ROMAN
Gość
ROMAN

No właśnie mnie oświeciło ! A jaki to problem aby Autosan zaczął projektować i budować na 10 metrowych podwoziach Sano-Sracze jest impreza np. Olszynki / fontanna/ jeszcze gdzieś ? – Podstawia Ratusz 3 może 4 takie Sano-Sracze i potrzebujący nie latają do : filharmoni – do fosy pod zamkiem – za jakieś drzewa itp. Tylko kulturalnie jak przystało w 21 wieku załatwiają potrzebę / jest w innym mieście na Podkarpacciu potrzeba sru – jedzie kolumna z Rzeszowa i po kłopocie nie ? Jak innowacja to innowacja a i w wojsku też się przydadzą na poligonach dla żołnierzy i generałów a… Czytaj więcej »

ROMAN
Gość
ROMAN

W związku z tym że Obiekt został przekazany do tkzw eksploatacji – a ciekawe czy były srania testowe no bo na most przed oddaniem to spprawdzają ;to wywrotki załadowane stawiają i patrzą na przyżądy czy się ugina i ile a tu to jak sprawdzali co ? No – czyli tak obiefkt gotowy jak nadmieniłem czyli projkt gotowy leży w szafie to teraz kolejny super sracz w nowym właściwym miejscu tak jak te przystanki : mrozo- odporne Będzie można obstawić wszystkie newralgiczne miejsca dla wygody mieszkańców w tego typu przybytek ; niezbędny tak samo jak bary / jadłodajnie i podobbe wynalazki… Czytaj więcej »

Moher
Gość
Moher

Prawdziwy sukces na miarę możliwości „Miasta Innowacji”. Czy ta wspaniała perełka została już zgłoszona do Europejskiego Konkursu Architektonicznego ?

rzeszow miasto imitacji
Gość
rzeszow miasto imitacji

Nie widzę przeszkód ,aby panstwowe instytucje kontrole przyglądnęły się wnikliwie tej inwestycji.
Za 600000 złotych mozna z powodzeniem wybudowac pod klucz domek jednorodzinny domek ,a nie publiczny sracz ,wybudowany z najtańszych i tandetnych chinskich materiałow

Pedagok Katolicki
Gość
Pedagok Katolicki

Teraz jest jak w palacu u sultana Brunei. Zlote krany, krysztalowe sracze. Hurysy do podmywania dup itd itd Albowiem wejście do szaletu jest ostatecznym celem, którego powinny pragnąć wierzące kobiety i mężczyźni. Kiedy kto wejdzie do szaletu, otrzyma wszelkie przyjemności i rozkosze, jakich żadne oko nie widziało, żadne ucho nie słyszało i jakich żaden ludzki umysł nie jest w stanie sobie wyobrazić. Będzie miał wszystko czegokolwiek zechce i to w najpiękniejszej i najlepszej formie. Otrzyma wszystko o co poprosi i czego zechce. Nie będzie tam niczego co by go zasmuciło lub zakłóciło mu radość, ponieważ będzie pod opieką Najbardziej Litościwego… Czytaj więcej »

hijena
Gość
hijena

Kto został zaszczycony oddaniem inauguracyjnego pierwszego moczu w tym przybytku kosztujacego rzeszowskich podatników 600 tysięcy PLN?

Tate
Gość
Tate

WOW

Bonifacy Krufka
Gość
Bonifacy Krufka

Orkiestra, sztandary, poświęcenie przez biskupa?