Palikot o Nowickiej: – Być może chce być zgwałcona

Wicemarszałek Sejmu, Wanda Nowicka (z lewej), i Janusz Palikot nie pałają do siebie miłością. Na zdjęciu: po głosowaniu nad odwołaniem Wandy Nowickiej z funkcji wicemarszałka 8 bm. Fot. PAP

WARSZAWA. Wielka kłótnia w Ruchu Palikota.

Szokujące Słowa Janusza Palikota na temat Wandy Nowickiej.

Wypowiedź Palikota pojawiła się w sobotnich „Faktach” TVN. – W naszych czasach nawet twardą wymianę poglądów nie uważa się za przemoc. Czytając to podświadomie, być może Wanda Nowicka chce być zgwałcona. Ale to nie ze mną, bo ja nie jestem typem człowieka, który się do takiej roboty nadaje – powiedział Palikot.

Jego słowa odnosiły się do wcześniejszych wypowiedzi wicemarszałek Sejmu. Nowicka komentowała m.in. głosowanie posłów nad jej odwołaniem ze stanowiska wicemarszałka Sejmu oraz opowiadała o rozmowie z Palikotem, która odbyła się tuż przed głosowaniem. – Straszył mnie, czym to się skończy, jeżeli nie zrezygnuję. Mówił, że będę skończona w polityce – mówiła parlamentarzystka Ruchu Palikota.

Jak relacjonowała dalej, była pod „ogromną presją tych wszystkich mężczyzn z prezydium”. Przyznała też, że od 10 dni próbowano ją zmusić do rezygnacji z zajmowanego stanowiska.

Sejm w piątek nie odwołał Nowickiej ze stanowiska wicemarszałka. Janusz Palikot tuż po głosowaniu mówił, że będzie rekomendował usunięcie jej z klubu. Posłowie Ruchu, wobec deklaracji Nowickiej o woli współpracy, odłożyli jednak decyzję w tej sprawie.

Onet.pl/ps

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PolakizaAmbroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polak
Gość
Polak

zmienić cały rząd wszystkich zamienić młodymi bo na kogo tu głosować od 30 lat te same skorumpowane gęby zmieniają ino partie nabijają sobie kasę kosztem naszym a jak się wywali wszystkich polityków to ludzie nowe młode osoby w polityce będą chyba ze 20/50 lat o ile nie więcej wyciągać Polskę z długów nasze pokolenie nie dozna słodkiego życia a stare ryje się spakują i za granice się wyniosą bo tyle kasy już nabili POLSKA PLAJTUJE JUŻ JEST PRAWIE BANKRUTEM czemu o tym w tv nie mówią a ino o jakiś zabujstwach dzieci itd zamydlają nam oczy a my Polacy do… Czytaj więcej »

iza
Gość
iza

Czym ją zgwałci? Tym sztucznym penisem?
Ależ towarzystwo brrrr!

Ambroży
Gość
Ambroży

Dziś kolejny „występ ” Ryfińskiego ze stajni palikota daje pokaz i zarazem nauczkę tym , którzy wybrali bez zastanowienia hołotę ośmieszającą POLSKĘ w Świecie!!!.