Pani Jola walczy w finale „Polskiego turnieju wypieków”

Pani Jola Augustyn (36 l.) ze Świerczowa koło Kolbuszowej ma realne szanse wygrać kulinarne show TLC „Polski turniej wypieków”. Fot. Archiwum
Pani Jola Augustyn (36 l.) ze Świerczowa koło Kolbuszowej ma realne szanse wygrać kulinarne show TLC „Polski turniej wypieków”. Fot. Archiwum

ŚWIERCZÓW, KRAJ. Przed nami decydujący odcinek show telewizji TLC „Polski turniej wypieków”.

Wśród finalistów programu jest pani Jolanta Augustyn (36 l.) ze Świerczowa, autorka popularnego bloga kulinarnego „ABC mojej kuchni”. W ostatnim, przedfinałowym starciu, zawodnicy zmierzyli się z ciastem czekoladowym i tortem w stylu angielskim. Mistrzem odcinka została świerczowianka, a swoimi wrażeniami podzieliła się na Facebooku:
– Cieszę się z tego tytułu, tym bardziej, że to był odcinek z tortami, a jak wiecie torty to moja miłość:) Co będzie dalej? Ciężko będzie, oj ciężko! Dziękuje za wszystkie smski, które odebrałam po odcinku. Jesteście Kochani! – czytamy na fanpejdżu pani Joli.

„Polski turniej wypieków” to polska edycja brytyjskiego hitu BBC „The Great British Bake off”. W konkursie bierze udział dziesiątka zapalonych miłośników domowych wypieków. Gospodarzami programu są Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, jurorami zaś wybitni specjaliści z branży cukierniczej: Tomasz Deker i Bożena Sikoń. Finałowy odcinek już w środę (16.10.), o godz. 22.30 na kanale TLC.

Trzymajmy kciuki za naszą krajankę!

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments