Pani prezes na wojennej ścieżce

Preses Spedway Stali Rzeszów, Martę Półtorak mocno zbulwersowały słowa, jakie pod kierunkiem rzeszowskiego klubu wypowiedział Władysław Komarnicki.

SPEEDWAY EKSTRALIGA. Marta Półtorak chce ukarania prezesa Caelum Stali Gorzów, Władysława Komarnickiego.

- To bezpośredni atak na nasz klub i całą dyscyplinę. Prezes Komarnicki powinien być bardziej powściągliwy w swoich wypowiedziach– mówi prezes Speedway Stali Rzeszów, Marta Półtorak odnosząc się do słów szefa gorzowskiej Stali w sprawie remisowego wyniku Falubazu Zielona Góra z PGE Marmą.

- Wystarczy poczytać fora internetowe, ludzie nie są głupi. Kibice zauważyli jaka jest sytuacja. Moje odczucia co do wyniku meczu w Zielonej Górze są podobne do tych, które można znaleźć w Internecie. Wystarczy prześledzić całą historię tego co działo się pomiędzy Falubazem, a PGE Marmą, żeby odszukać odpowiedź. (…). W tej sytuacji nikt nikogo za rękę nie złapał, ale uważam, że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw. To się kiedyś wyleje – mówił kilka dni temu w rozmowie z portalem “sportowefakty.pl”, prezes gorzowskiego klubu, Władysław Komarnicki.

Zbulwersowana Półtorak
Wypowiedź ta mocno zbulwersowała prezes Speedway Stali Rzeszów, Martę Półtorak. – Nie mogliśmy tego tak zostawić i musieliśmy zareagować. Złożyliśmy do Speedway Ekstraligi wniosek o ukaranie prezesa Komarnickiego. O tym fakcie poinformowani zostali szefowie wszystkich innych klubów, w tym także sam zainteresowany. Nie mamy nic do ukrycia i chcemy, aby wszyscy mogli się zapoznać z tą sprawą. Mam nadzieję, że Speedway Ekstraliga wyciągnie odpowiednie wnioski. Jest przecież kodeks etyki, którego należy przestrzegać. Przykro słyszeć takie słowa, jakie wypowiada prezes Komarnicki. Szkodzą one nie tylko naszemu klubowi, ale także całej dyscyplinie, a już porównanie żużla do innych, niechlubnych dyscyplin oraz inne insynuacje są w ogóle nie na miejscu. wyjaśnia Marta Półtorak.

Marcin Jeżowski

do “Pani prezes na wojennej ścieżce”

  1. roman

    i bardzo dobrze należy pilnować swoich interesów i klubu

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.