Pani reżyser Edyta Górniak

Edyta Górniak stanęła za kamerą. Piosenkarka sama wyreżyserowała najnowszy teledysk do utwory “Teraz-tu”.

Opinie na jego temat są podzielone, a szczególną uwagę internautów zwraca występujący w nim model, który zdaniem wielu przypomina… Nergala. Wideoklip miał swoją światową premierę o północy z wtorku na środę (7-8 czerwca). Trwa ponad 3,5 minuty i powstawał na Maderze. Po zamieszczeniu go na portalu YouTube zdążył uzbierać już ponad 40 tys. odsłon oraz wiele zarówno przychylnych, jak i krytycznych komentarzy.

Internauci zauważyli podobieństwo wideoklipu Górniak do teledysku Rihanny. Jednak wśród użytkowników portalu YouTube znalazło się również wielu sympatyków twórczości Górniak, którzy pozytywnie ocenili jej reżyserski debiut. “Warto było czekać pół roku, „Wow, Edytko, tak trzymaj – to tylko przykłady słów uznania, jakie fani kierują w stronę swej idolki.

Co ciekawe, część z internautów zwróciła szczególną uwagę na mężczyznę występującego w wideoklipie. Zdaniem wielu, przypomina on… Nergala, byłego partnera Dody, największej scenicznej rywalki Górniak. Nagranie “Teraz-tu” zapowiada premierowy album Edyty Górniak. Płyta powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments