Z okazji 20-lecia na rynku polskim Oriflame nawiązała współpracę z projektantami Marcinem Parprockim i Mariuszem Brzozowskim. Dla kosmetycznej marki duet zaprojektował kobiece akcesoria.
Kolekcja powstała z inspiracji prawdziwą kobiecością. „Cóż może być bardziej kobiecego niż czerwone usta? – pyta Marcin Paprocki.
– Kobiecość w tej kolekcji wraca do swoich korzeni, do archetypu kobiety: pięknej i ponętnej, ale również pewnej siebie, a nawet władczej. Skupiającej na swoich ustach wzrok wielu mężczyzn – dodaje Mariusz Brzozowski.
Kolekcja akcesoriów składa się z czterech najbliższych każdej kobiecie produktów: eleganckiej dużej torby, lekkiej zwiewnej apaszki, modnych okularów przeciwsłonecznych oraz wyjątkowej wieczorowej torebki na specjalne okazje. Kolekcja zaprojektowana jest w zawsze modnych kolorach – czerni, czerwieni i różu.
Akcesoria będą stopniowo wprowadzane do oferty Oriflame.
PAP, bez