Park imieniem Richardsona?

Lee Richardson. Fot. Archiwum

RZESZÓW. Senator Robert Dowhan popiera pomysł żeby park przy stadionie żużlowym w Rzeszowie mianowano imieniem Lee Richardsona, żużlowca który zginął tragicznie podczas meczu żużlowego.  

Zielonogórski Klub Żużlowy SSA we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców “Tylko Falubaz” organizuje 22 lipca lot do Rzeszowa. Wynajęty od OLT Express samolot Airbus 320 ze 180 pasażerami wystartuje w niedzielę z lotniska w Babimoście pod Zieloną Górą i po około godzinie wyląduje na lotnisku w Jasionce pod Rzeszowem.

Około godziny 18.00 wszyscy pasażerowie udadzą się do parku w pobliżu stadionu żużlowego, który prawdopodobnie będzie nosił imię Lee Richardsona. Senator RP Robert Dowhan oraz zielonogórscy kibice chcą w ten sposób poprzeć tę inicjatywę. W parku odbędzie się także spotkanie senatora z władzami miasta.

- To fantastyczny pomysł, by uczcić Lee Richardsona, który kilka lat temu startował w barwach Falubazu. Znałem go i ceniłem jako sportowca i wspaniałego człowieka – powiedział senator Robert Dowhan.

W niedzielę o 19.00 na stadionie żużlowym odbędzie się mecz pomiędzy Marmą PGE Rzeszów oraz Stelmetem Falubazem Zielona Góra.

and

do “Park imieniem Richardsona?”

 1. kumaty

  A jak w parku postawią nowego „Toi Toi-a” to niech go nazwą „Na pochwałę głupoty senatora”;) , jupitery na miejskim „W podzięce Marcie” itd. Chłop nie żyje, trudno, taki sport.Ale to co się ostatnio dzieje wobec usilnego wciskania „jego nazwiska”, w miasto , to już jakiś obłęd. No ale ostatnie tygodnie były upalne , a niektórzy pewno zapomnieli o nakryciach głowy ;P

 2. Wojtas

  Prędzej bym wolał park nazwać imieniem Marii Zięby z na wspólnej :)

 3. joko

  popieram!!!!!

 4. asterix1969

  Jestem za!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.