Park imieniem Richardsona?

Lee Richardson. Fot. Archiwum

RZESZÓW. Senator Robert Dowhan popiera pomysł żeby park przy stadionie żużlowym w Rzeszowie mianowano imieniem Lee Richardsona, żużlowca który zginął tragicznie podczas meczu żużlowego.  

Zielonogórski Klub Żużlowy SSA we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców “Tylko Falubaz” organizuje 22 lipca lot do Rzeszowa. Wynajęty od OLT Express samolot Airbus 320 ze 180 pasażerami wystartuje w niedzielę z lotniska w Babimoście pod Zieloną Górą i po około godzinie wyląduje na lotnisku w Jasionce pod Rzeszowem.

Około godziny 18.00 wszyscy pasażerowie udadzą się do parku w pobliżu stadionu żużlowego, który prawdopodobnie będzie nosił imię Lee Richardsona. Senator RP Robert Dowhan oraz zielonogórscy kibice chcą w ten sposób poprzeć tę inicjatywę. W parku odbędzie się także spotkanie senatora z władzami miasta.

– To fantastyczny pomysł, by uczcić Lee Richardsona, który kilka lat temu startował w barwach Falubazu. Znałem go i ceniłem jako sportowca i wspaniałego człowieka – powiedział senator Robert Dowhan.

W niedzielę o 19.00 na stadionie żużlowym odbędzie się mecz pomiędzy Marmą PGE Rzeszów oraz Stelmetem Falubazem Zielona Góra.

and

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kumaty
kumaty
8 lat temu

A jak w parku postawią nowego „Toi Toi-a” to niech go nazwą „Na pochwałę głupoty senatora”;) , jupitery na miejskim „W podzięce Marcie” itd. Chłop nie żyje, trudno, taki sport.Ale to co się ostatnio dzieje wobec usilnego wciskania „jego nazwiska”, w miasto , to już jakiś obłęd. No ale ostatnie tygodnie były upalne , a niektórzy pewno zapomnieli o nakryciach głowy ;P

Wojtas
Wojtas
8 lat temu

Prędzej bym wolał park nazwać imieniem Marii Zięby z na wspólnej :)

joko
joko
8 lat temu

popieram!!!!!

asterix1969
asterix1969
8 lat temu

Jestem za!!!