Parking dla ciężarnej

Fot. Wojciech Piątkowski

RZESZÓW. W Rzeszowie w kolejnym miejscu pojawił się znak drogowy z profilem ciężarnej kobiety, który wskazuje, że miejsce parkingowe jest zarezerwowane tylko dla kobiet w ciąży.

Z tego przywileju kobiety mogą skorzystać m.in. pod Urzędem Wojewódzkim i Ośrodkiem Ruchu Drogowego.

en

do “Parking dla ciężarnej”

 1. VV

  to jest niezly pomysl. tylko ze nie znalazlem takiego znaku w kodeksie drogowym.

 2. marian

  CZy to rozwiązuje sprawę parkingów. Taki sam pomysł jak z „buc pasami” Zarządze Rzeszowa – opamietaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. NIKOLA

  JA ZAPARKOWALEM I DOSTALEM MANDAT! NIESTETY LUBIE PIWO I MAM DUZY BRZUCH, ALE PAN PORZADKOWY POWIEDZIAL MI , ZE NIE WYDAJE SIE MU , ZE NOSZE DZIECKO POD SERCEM, PROBOWALEM MU MOWIC – CHLOPIE NIE ZARTUJ, ALE ON NIC TYLKO 100 ZL! SIE NLEZY!

  • HoooL

   trzeba bylo nie przyjmowac mandatu,sprawe skierowac do sadu,a ppani wtedy powinna isc do ginekologa,lub rodzinnego powiedziecjaka jest sytuacja i wziasc zaswiadczenie.

 4. Piotr

  To może jeszcze taki znak dla tych co biegunkę mają. Żeby szybciej można było z toalety skorzystać przed załatwieniem ważnej sprawy.

 5. adawaqa33

  wreszcie urzędnik wpadł na dobry pomysł jak mu żona w ciąży nie mogła do urzędu dojść? brawo, przy okazji jak się wam wygody odmienią może i nam maluczkim coś z tego kapnie

 6. rzeszowianka

  super byłam 2 razy w ciązy i uważam że więcej powinno byc takich miejsc + jeszcze dla rodziców z dziećmi teraz z dwójką zaparkować +wózek i dzieci super exra spocone i złe

 7. kierowca

  Od kiedy to ciaza jest niepelnosprawnoscia w zyciu czlowieka. Cale zycie wmawia sie nam ze jest to TYLKO chwilowo inny stan czlowieka ale zeby to bylo KALECTWO to pierwszy raz w zyciu slysze.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.