Parking dla ciężarnej

Fot. Wojciech Piątkowski

RZESZÓW. W Rzeszowie w kolejnym miejscu pojawił się znak drogowy z profilem ciężarnej kobiety, który wskazuje, że miejsce parkingowe jest zarezerwowane tylko dla kobiet w ciąży.

Z tego przywileju kobiety mogą skorzystać m.in. pod Urzędem Wojewódzkim i Ośrodkiem Ruchu Drogowego.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
VV
VV
8 lat temu

to jest niezly pomysl. tylko ze nie znalazlem takiego znaku w kodeksie drogowym.

marian
marian
8 lat temu

CZy to rozwiązuje sprawę parkingów. Taki sam pomysł jak z „buc pasami” Zarządze Rzeszowa – opamietaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKOLA
NIKOLA
8 lat temu

JA ZAPARKOWALEM I DOSTALEM MANDAT! NIESTETY LUBIE PIWO I MAM DUZY BRZUCH, ALE PAN PORZADKOWY POWIEDZIAL MI , ZE NIE WYDAJE SIE MU , ZE NOSZE DZIECKO POD SERCEM, PROBOWALEM MU MOWIC – CHLOPIE NIE ZARTUJ, ALE ON NIC TYLKO 100 ZL! SIE NLEZY!

HoooL
HoooL
8 lat temu
Reply to  NIKOLA

trzeba bylo nie przyjmowac mandatu,sprawe skierowac do sadu,a ppani wtedy powinna isc do ginekologa,lub rodzinnego powiedziecjaka jest sytuacja i wziasc zaswiadczenie.

Piotr
Piotr
8 lat temu

To może jeszcze taki znak dla tych co biegunkę mają. Żeby szybciej można było z toalety skorzystać przed załatwieniem ważnej sprawy.

adawaqa33
adawaqa33
8 lat temu

wreszcie urzędnik wpadł na dobry pomysł jak mu żona w ciąży nie mogła do urzędu dojść? brawo, przy okazji jak się wam wygody odmienią może i nam maluczkim coś z tego kapnie

rzeszowianka
rzeszowianka
8 lat temu

super byłam 2 razy w ciązy i uważam że więcej powinno byc takich miejsc + jeszcze dla rodziców z dziećmi teraz z dwójką zaparkować +wózek i dzieci super exra spocone i złe

kierowca
kierowca
8 lat temu

Od kiedy to ciaza jest niepelnosprawnoscia w zyciu czlowieka. Cale zycie wmawia sie nam ze jest to TYLKO chwilowo inny stan czlowieka ale zeby to bylo KALECTWO to pierwszy raz w zyciu slysze.

Tez kierujący
Tez kierujący
8 lat temu
Reply to  kierowca

Kalectwo nie, ale ułatwienie. Zajdź w ciążę, jak będziesz w 6 miesiącu ze skurczami, to pogadamy