Parkują, blokując chodniki

Na takie zachowania parkujących kierowców jedynym skutecznym lekarstwem jest solidny mandat.

RZESZÓW. Dla niektórych kierowców chodnik to równie dobre miejsce do pozostawienia samochodu jak parking. Tak właśnie zrobił właściciel pojazdu, który zostawił go przy ul. Słowackiego.

Cóż z tego, że teoretycznie zaparkował go na najazdowym miejscu postojowym, skoro przód dość długiego samochodu zajął prawie cały chodnik? Piesi, matki z wózkami, czy rowerzyści muszą uciekać z chodnika na trawnik, co akurat udało się uchwycić naszemu fotoreporterowi. Polecamy ten rejon miasta i zachowania kierowców większej uwadze strażników miejskich.

kk

do “Parkują, blokując chodniki”

 1. janek

  Po co ta dziewczyna jeździ na rowerze? Lepiej niech siedzi w domu. A ten open całkiem fajny. Ciekawe czy jest hybrydowy? Ma ktoś takiego?

 2. Qba

  A rower jadący po chodniku przy braku ścieżki rowerowej jest OK?
  A długość miejsca parkingowego wyliczona pod malucha jest OK? Co zdarza się bardzo często, jest do wyboru zostawić tyłek na drodze lub wjechać na chodnik.
  Kto takie miejsca parkingowe wymyślił?

  • Tomek

   Qba – popieram Cię. Ale nasze Rzeszowskie „Święte krowy” Muszą mieć chodnik na szerokość 5 m.
   Monika to masz strasznego pecha. Jestem listonoszem od 25 lat chodzę po Rzeszowie ok. 35 lat i nigdy nie miałem tak że musiałem przejść po ulicy albo zawrócić…Boże ale wy narzekacie…

 3. Monika

  Parkujący w ten sposób powinni dostawać takie mandaty, że odechciałoby się im jeździć samochodami, osobiście, jako matka często poruszająca się po mieście z wózkiem dziecięcym, kazałabym im na własnych plecach przenosić wózek między tymi autami. Tutaj jest przynajmniej „miejsce” na trawniku, ale bardzo często mam wybór iść po ulicy albo zawrócić, bo stawiają samochody przy samej ścianie czy ogrodzeniu. MYŚLCIE ludzie nie tylko o sobie.

 4. wojtek

  wieklkie mi HALO, Pieszy POWINIEN przejść się po masce samochodu, najlepiej tak aby powstały miłe dla oka wgniecenia, a nastepnie wezwać policje która dodatkowo ukarze kierowce pojadzu mandatem. Taki kierowca już więcej nie bedzie tak parkował:)

 5. Tomek

  oj tam nie róbcie już wielkich sensacji…prędzej róbcie artykuły o właścicielach piesków które robią kupki gdzie chcą a my mijając to zaparkowane auto w ową kupę włazimy…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.