Paulina Sykut przygotowana do ślubu

Prezenterka Polsatu, Paulina Sykut, od wielu lat związana jest z Piotrem Jeżyną.

Prezenterka Paulina Sykut bierze ślub już za tydzień i przyznaje, że wszystko ma dopięte na ostatni guzik. – Mam nadzieję, że to będzie dzień, który sobie wymarzyłam – powiedziała.

Prezenterka Polsatu, Paulina Sykut, od wielu lat związana jest z Piotrem Jeżyną. Szczęśliwi narzeczeni biorą ślub już 20 sierpnia. Gwiazda przyznaje, że przygotowania są już na ukończeniu.

- Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Miałam już ostatnie przymiarki. Będę miała dwie sukienki. Wiem już jaki będę miała makijaż i fryzurę. Nie spodziewałam się, że będę się tak stresować. Myślę, że dopiero na weselu się rozluźnię – powiedziała Paulina Sykut.

Gwiazda ma nadzieję, że wszystko pójdzie po jej myśli, bowiem marzyła o tym dniu już od dawna. – Mam nadzieję, że ta ceremonia to będzie coś, co sobie naprawdę wymarzyłam – powiedziała Sykut i dodała, że w dobrym samopoczuciu na ślubie na pewno pomoże jej sukienka, która uszyta jest na miarę. – Moja sukienka będzie dużo o mnie mówiła, dodaje mi kobiecości. Wyznaję taką zasadę, że ubrania muszą nas upiększać. Mój Piotrek też będzie miał strój szyty na miarę – powiedziała.

Wesele gwiazdy odbędzie się w gronie rodziny i przyjaciół. – Będziemy mieć 130 gości. Będzie grał Conrado Yanez i moi przyjaciele z zespołu, w którym kiedyś śpiewałam. Na pewno będzie to wesele rozśpiewane i radosne. Chciałabym, żebyśmy wszyscy się dobrze bawili i dobrze się czuli – powiedziała Sykut.

Podróż poślubna młodej pary nie odbędzie się od razu po ceremonii. Młodzi planują wypoczynek w zimie. – Podróż poślubną przekładamy na zimę. Pewnie po sylwestrze gdzieś wyjedziemy. Teraz zrobimy sobie trzy dni regeneracji, a potem do pracy – zdradziła Sykut.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.