Paweł Małaszyński o nowym serialu

Telewizja Canal+ rozpoczyna prace nad nową produkcję zatytułowaną “Misja Afganistan”. Obraz będzie przedstawiał losy żołnierzy wyjeżdżających na wojnę do Afganistanu. W roli głównej Paweł Małaszyński.

Już wkrótce w telewizji cyfrowej Canal+ zobaczymy serial w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki pt. “Misja Afganistan”. Paweł Małaszyński ma zagrać w nim żołnierza.

– Serial ma traktować o sprawach “tu i teraz”. Akcja będzie rozgrywać się nie tylko w Afganistanie, ale też w Polsce, gdzie zostają np. rodziny żołnierzy. Nie jest to więc tylko obraz o wojnie, ale też o ludzkich emocjach – powiedział Paweł Małaszyński.

Serial opowie historię polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie. Choć zdjęcia mają ruszyć w kwietniu 2012 roku, to znanych jest już kilka nazwisk aktorów, którzy wystąpią w filmie. Oprócz Małaszyńskiego zagrają w nim m.in. Wojciech Zieliński, Przemysław Sadowski i Ilona Ostrowska. Serial ma mieć 13 odcinków.

– To nie jest łatwy projekt i myślę, że możemy napotkać wiele trudności podczas pracy nad nim. Jest wiele czynników, które muszą dobrze zagrać. Do zdjęć zostało jednak w końcu dużo czasu, a myślę, że już jesteśmy dobrze przygotowani – powiedział Paweł Małaszyński.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments