Pedalskie śluby to głupota

Jestem zniesmaczony pedalskim lansem, który cieknie z ekranów kinowych, telewizyjnych albo krzyczy do mnie z pierwszych stron wylakierowanych kolorowych gazetek. Nie ma tygodnia, aby brukowa prasa nie donosiła, iż oto znany piosenkarz, aktor lub jakaś inna znamienita postać z życia publicznego jest pedałem. Tak, tak pedałem! Nie mam zamiaru używać eufemizmów w stylu gej czy homoseksualista. Pedał to dobre polskie słowo doskonale przez wszystkich rozumiane i kojarzone. A pedalstwo nie jest żadnym powodem do dumy, ani do publicznych zwierzeń. To defekt człowieka. Nie mam wiedzy czy jest wrodzony czy nabyty, ale wiem na pewno, że jest zachowaniem anormalnym.

Dlatego drażni mnie otumanianie ludzi przez niektóre media, że coś co jest anormalne jest normalne. Jestem nawet w stanie zrozumieć wydawców prywatnych, którzy dla podniesienia oglądalności lub słupków sprzedaży, wyemitują lub wydrukują najbardziej niesmaczne historie. Ale dlaczego pedalska fala wdziera się do telewizji publicznej? Oto w programie drugim TVP w porze ekstra oglądalności w bardzo popularnym serialu mocno osadzony jest wątek miłości dwóch panów. Sceny łóżkowe na szczęście są utajnione. Fabuła jest sprytnie skonstruowana, tak aby zakochani w sobie faceci budzili nasza sympatię, ba nawet współczucie, że są dyskryminowani przez nietolerancyjnych Polaków. I to też jestem nawet w stanie zrozumieć, bo sztuka filmowa rządzi się swoimi prawami.

Ale już nijak nie mogę pojąć dlaczego w publicznej telewizji swoje pedalskie poglądy wygłasza niejaki Robert Biedroń, wojownik i obrońca męsko-męskiej miłości. Biedroń jest autorem „Tęczowego elementarza” czyli po prostu książki o pedałach, którą to chciał parę lat temu wprowadzić do szkół jako…lekturę uzupełniającą. Szkoda, że nie chciał jeszcze w szkołach zawodowych warsztatów w tym temacie. Teraz zabrał głos w obronie legalizacji „małżeństw jednopłciowych”. Tuż po tym jak nasz Sejm przez pomyłkę w głosowaniu kilku posłów omal nie zalegalizował tych hecnych małżeństw – na szczęście w naszym kraju nadal są to związki niedopuszczalne przez prawo – Biedroń walnął z ekranu kilka zdań. Krzyczał i ubolewał, że Polska to ciemnogród i zacofany kraj, pełen homofobów i nietolerancyjnych ludzi. Że nie pozwala się dwóm chłopom na ślub i na wspólne wychowanie dzieci, które chcą adoptować. Że oni (pedały) są dyskryminowani i represjonowani.

Trafił mnie swoimi wywodami w porze kolacji więc zdążyłem tylko jęknąć: „Kurde Biedroń nie przy jedzeniu!”. A tak na poważnie panie Biedroń zanim mi zaczniesz pan wrzeszczeć do słuchawki jakim to homofobem jestem i nietolerancyjnym draniem, to wyjaśnię panu jak ja to widzę. Polska to kraj, który nie prowadzi dżihadu z pedałami. Nikt do was nie strzela, nie zamyka was w więzieniach, ani nie przymusza do poniżających prac. Dalej. Macie prawo do organizowania tzw. parad równości, których faceci kochający kobiety nie organizują. Dalej. Macie prawo wyborcze, prawo do nauki, prawo do opieki zdrowotnej. Dalej. Macie prawo do wykonywania zawodu jaki sobie wybierzecie – co napisałem na początku. Macie prawo do wszystkiego co gwarantuje wam prawo w tym kraju. Ale wy chcecie jeszcze mieć prawo do pedalskich ślubów. I tego prawo na szczęście wam nie gwarantuje. Bo zgodnie z prawem cywilnym i kanonicznym, i z prawem natury – małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. I mam nadzieję, że tak zostanie na zawsze. A jeśli chodzi o wspólne wychowywanie dzieci przez dwóch chłopów, to który z was będzie mamą, a który tatą. Może „mama” wydepiluje sobie klatę i ogoli nogi? A tata będzie męski i owłosiony. Gorzej natomiast jak przyjdzie pora karmienia piersią. Ciekawy jestem, który poszaleje. Daj pan znać Biedroń, jak pan to widzisz. Będę czekał.

Mariusz Włoch

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
7 lat temu

Zgadzam się w 100% Dodam tylko od siebie i mogę to udowodnić! Jesteśmy akurat terroryzowani i poniżani przez pedałów, zbanowano mi 2 konta na portalach społecznościowych i niby powodem była nienawiść. Hahahha dobre sobie pedały wyzywały mnie od różnych nie szczędząc mojej rodzinie i jaka kara ich spotkała???? Żadna pisałem nawet na Policję i dostałem odp”że mam założtć sprawę cywilną” Więc ja proponuję niech wszystkie pedałki (mowa o pseudo facetach) Kupią sobie bezludną wyspę gdzieś na Pacyfiku i niech tam się wyprowadzą. Tylko bez dzieci i kobiet, a jak będą próbowąć się wydostać to zatopić łódż a załogę spowrotem na… Czytaj więcej »