Personalia mężczyzna potrąconego na al. Wyzwolenia nieznane. Policja prosi o pomoc

Fot. KMP Rzeszów
Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek (17.06) przy ulicy Wyzwolenia. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault magnum z naczepą, 45-letni obywatel Bułgarii, jadąc łącznikiem z ulicy Warszawskiej w kierunku ulicy Wyzwolenia, podczas skrętu w prawo, potracił mężczyznę, który najprawdopodobniej znajdował się na jezdni z prawej strony pojazdu. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł w drodze do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący tira był trzeźwy. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia przebiegu i okoliczności wypadku.  Do czasu wyjaśnienia sprawy kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczony do dalszych badań.

Policjanci ustalają również tożsamość potraconego mężczyzny.

Zmarły to mężczyzna w wieku około 50/55 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm, włosy krótkie siwe, czoło wysokie z widocznymi zakolami. Ubrany był w spodnie jeans w kolorze niebieskim, brązowe sandały skórzane, jasną bawełnianą koszulę oraz czapkę z daszkiem typu baysbolówka w kolorze biało-beżowym. Mężczyzna miał przy sobie telefon nokia, 3 klucze na bryloku z napisem „Turniej miast o złoty kufel” oraz reklamówkę, w której znajdowały się pantofle, sweter w kolorze ciemnym, podkoszulka i slipy.

Policjanci proszą świadków oraz osoby mające wiedzę na temat wypadku lub rozpoznają  zmarłego mężczyznę o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 4, tel. 17 858 3452 lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3312 albo 997.

tc/KMP Rzeszów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o