PGE Marma poda skład już w czwartek

Fot. Paweł Bialic

ŻUŻEL. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia poznamy skład w jakim PGE Marma Rzeszów będzie walczyć w przyszłym sezonie w Ekstralidze.

Kto będzie jeździł w teamie z Rzeszowa kibice dowiedzą się już w najbliższy czwartek. PGE Marma Rzeszów, zaprasza wszystkich sympatyków czarnego sportu, w czwartek na godzinę 17 do Centrum Kulturalno – Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie przy ul. Kopisto 1, gdzie na parterze (obok stoiska Sephora) . Odbędzie się ogłoszenie składu drużyny na sezon 2012 oraz świąteczne spotkanie z nowymi i dotychczasowymi zawodnikami. Będzie okazja do rozmowy z zawodnikami. Wszyscy chętni będą mogli liczyć na  wspólne zdjęcie, a także na autograf na kalendarzach żużlowych na rok 2012.

W sprzedaży będą również książki autorstwa Tomasza Burczyka pt. „Od RTKiM do PGE Marma, czyli historia czarnego sportu w Rzeszowie” w cenie 69 zł.

Dla sympatyków żużla  i PGE Marmy Rzeszó, czeka niespodzianka. Każdy Kibic, który kupi karnet do 31 grudnia 2011 zapłaci za niego 10% mniej!! (N 235 zł i U. 135 zł)

pb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boletz
Boletz
9 lat temu

Ehhh, sezon się skończył już kilka miesięcy temu i od tamtej pory nie widziałem Maćka Kuciapy. Aż się chyba przejdę w czwartek do Millenium :)