PGE Marma zaczyna sezon

ŻUŻEL. Już ten weekend sparingowy dwumecz z Tauronem Azotami Tarnów i prezentacja PGE Marmy Rzeszów. Pierwszy mecz w sobotę (godz. 14) w Tarnowie, rewanż dzień później w Rzeszowie (godz. 16). Również  w sobotę w rzeszowskiem klubie “Live” (ul. Rejtana 1) odbędzie prezentacja beniaminka Speedway Ekstraligi.

Rzeszowianie, dla których będzie to generalny sprawdzian przez zaplanowanym na przyszłą niedzielę ligowym starciem z Caelum Stalą Gorzów (godz. 16) będą sobie musieli radzić w pojedynkach z tarnowianami bez Chrisa Harrisa i Ryana Fishera. Niepoważnie wygląda zwłaszcza zachowanie Amerykanina, który w meczu ze Stalą ma zastąpić odbywającego karę meczu Lee Richardsona. – Cóż, mam nadzieję, że Fisher pojawi się w Rzeszowie w przyszłą niedzielę – komentuje krótko całą sytuację trener Dariusz Śledź. W sobotnim starciu w Tarnowie braknie także Dawida Lamparta, który na ten dzień ma zaplanowany pojedynek na Wyspach. Młodzieżowiec PGE Marmy wróci na niedzielny sparing do Rzeszowa.

Biletem wstępu na sobotnią prezentację i niedzielny mecz w Rzeszowie będzie program zawodów (cena 15 zł), który  będzie do nabycia w klubie “Live” (posiadacze karnetów VIP Gold, VIP oraz na miejsca numerowane mają na imprezę wstęp wolny). Cena biletów na sam mecz wynosi 10 zł.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments