Pięć osób rannych w wypadku w Radymnie

Wypadek na obwodnicy Radymna. Fot. KMP Jarosław

RADYMNO. Wczoraj w Radymnie na obwodnicy doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiało pięć osób. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący vw polo podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Jarosławia kierowcy hondy cr-v.

W wyniku zderzenia obu pojazdów obrażeń ciała doznali: 18-letni kierowca vw polo i 20-letnia pasażerka. Kobieta pozostała na leczeniu w jarosławskim szpitalu. Na obserwacji pozostali również 30-letni kierowca hondy i 32-letnia pasażerka. Do szpitala w Przemyślu trafiła natomiast druga z pasażerek hondy. Obaj kierujący byli trzeźwi.

To nie jedyny zdarzenie jakie miało miejsce we wtorek w powiecie jarosławskim.

W Pełkiniach na drodze krajowej nr 77 doszło do kolizji drogowej z udziałem pieszej. 34-letnia kobieta, idąca poboczem jezdni weszła pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Kobieta uderzyła w prawe drzwi mercedesa actros i upadła na pobocze jezdni. W wyniku tego upadku piesza nie doznała żadnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierowca mercedesa, 43-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego był trzeźwy. Badanie trzeźwości 34-letniej pieszej pokazało wynik blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

łuk

do “Pięć osób rannych w wypadku w Radymnie”

 1. Max

  Chciałbym przeprosić za wpis (Debil który zrobił te bardzo kolizyjne skrzyżowania powinien jeździć po nich codziennie w oczekiwaniu na szybką i niespodziewaną śmierć ) Wyszło tragicznie, pisałem pod wpływem silnych emocji, a nie powinno się nikomu życzyć źle. Przepraszam.

 2. Max

  Ta obwodnica to tak została zaprojektowana jak by komuś zależało na tych wypadkach.
  Debil który zrobił te bardzo kolizyjne skrzyżowania powinien jeździć po nich codziennie w oczekiwaniu na szybką i niespodziewaną śmierć.
  A co do nowej obwodnicy w Przemyślu to sytuacja dokładnie taka sama , kolejny inteligentny się popisał.
  Lednie wygląda i nic więcej a o skrzyżowaniach bezkolizyjnych to inżynierowie nie maja pojęcia..

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.