Piechniak zagra w Resovii

Piotr Piechniak podpisał roczną umowę z Resovią.

II LIGA. Rzeszowski klub pozyskał byłego reprezentanta Polski. Piotr Piechniak podpisał wczoraj roczną umowę z Resovią. – Liczymy na jego doświadczenie – podkreśla Jerzy Podbrożny, dyrektor sportowy rzeszowskiego klubu.

Urodzony w 1977 roku Piechniak przez większą część kariery grał na prawej stronie pomocy. Wychowanek Stali Stalowa Wola na nazwisko zapracował sobie przez osiem lat występów w Groclinie Grodzisk Wielkopolski. To z klubem Zbigniewa Drzymały święcił największe triumfy – dwukrotnie sięgał po Puchar Polski i eliminował z europejskich pucharów Herthę Berlin i Manchester City. Dobra gra Piechniaka została zauważona przez selekcjonerów kadry – Pawła Janasa, a potem Leo Beenhakkera.

Nowy zawodnik “pasiaków” w reprezentacji Polski rozegrał 3 spotkania. Potem było dużo gorzej – Piechniak krótko grał w Polonii Warszawa, greckim Levadiakosie, Odrze Wodzisław, ostatnio w GKS Katowice. Ogółem w polskiej ekstraklasie rozegrał blisko 240 spotkań i strzelił 26 goli. Tak doświadczonego zawodnika Resovia dawno nie miała. – To nie koniec wzmocnień. Lada dzień dołączy do nas napastnik – zapowiada Podbrożny. Pytany o wysokość zarobków eksreprezentanta, odpowiada krótko. – Szybko doszliśmy do porozumienia.
tsz

do “Piechniak zagra w Resovii”

  1. Mlody prof.

    niestety nasi piłkarze grają jak baby…

  2. Borjan

    też mi wzmocnienie .34-latek w pilce to juz prawie emeryt .Przychodzi do resovii to znaczy ma grac ,a inni beda siedziec na lawce i patrzec jak Piechniak chodzi po boisku

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.