Pięciu mężczyzn zmuszało do seksu dziewczynkę

Pokrzywdzona dziewczynka, którą wykorzystywał seksualnie przyrodni brat i jego czterej koledzy została odebrana rodzinie i trafiła do rodziny zastępczej. Fot. Archiwum

RZESZÓW. Wśród zwyrodnialców, którzy za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem, jest 40-letni przyrodni brat pokrzywdzonej.

Koszmar, który ciężko sobie nawet wyobrazić przeżyła 14-letnia dziś dziewczynka, mieszkanka jednej z podrzeszowskich miejscowości, która przez kilka lat była sekszabawką w rękach pięciu zwyrodnialców. Przez ten czas mężczyźni, w tym spokrewniony z dziewczynką 40-latek, wielokrotnie obcowali z nią płciowo. Dramat wykorzystywanego seksualnie dziecka wyszedł na jaw przy okazji innego śledztwa – dotyczącego aktów przemocy, do których dochodziło w jej rodzinie.

– Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi N., Grzegorzowi D., Franciszkowi D., Andrzejowi M. i Franciszkowi K., którym zarzucono, iż na przestrzeni kilku lat, wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się obcowania płciowego, a także innych czynności seksualnych z małoletnią poniżej lat 15 – mówi Artur Grabowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Oskarżeni są w wieku od 40 do 66 lat. Najmłodszy z nich – 40-latek jest, jak ujawniają śledczy, przyrodnim bratem dziewczynki.

Oskarżony znęcał się nad matką dziewczynki
Ta wstrząsająca sprawa ujrzała światło dzienne przypadkiem. – Sprawa wyszła na jaw przy okazji innego śledztwa, które dotyczyło znęcania się w rodzinie tej dziewczynki – zdradza prok. Grabowski. – Wówczas pojawiły się przypuszczenia, że mogło dochodzić do pewnych czynności wobec tego dziecka – dodaje.

Sprawa dotyczyła znęcania się przyrodniego brata dziecka nad matką. Dziewczynka opowiedziała wówczas śledczym jak mężczyzna oraz jego koledzy krzywdzili także i ją. Szczegółów zeznań ze względu na dobro pokrzywdzonej oraz ich drastyczność prokuratura nie chce ujawniać. Nie wiadomo też do końca jak długo dziecko było wykorzystywane seksualnie. – Dziewczynka określa to jako kilka lat. Mogą to być 3 – 4 lata – dodaje prokurator.

Żaden z oskarżonych nie przyznał się do zarzucanego im czynu. Trzech mężczyzn przebywa w areszcie tymczasowym. Pozostali są na wolności. W zbliżającym się procesie, który jak wszystko na to wskazuje będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami będą odpowiadać z wolnej stopy. Za popełnione przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna Szczyrek

8
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
panWwierzoncohijenayuinPułkownik Bońko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
hijena
Gość
hijena

a co na to miejscowy proboszcz podczas wielkanocnej spowiedzi?

wierzonco
Gość
wierzonco

Udzieli jak zwykle blogoslawienstwa aby nie psuc nastroju kolegom.

panW
Gość
panW

A co ma zrobić? Tacy zwyrodnialcy to nie chrześcijanie. Religia zakazuje przecież takich zachowań. To raczej przymioty ateistów. Sporo takich, szczególnie w show-biznesie, mediach, rozrywce, polityce. Niektórzy nawet zasiadają w parlamencie europejskim. Aha, tylko ci chodzą wolno, są bezkarni. Zafundują w mediach nagonkę na księży i sprawa załatwiona. Nikt ich nie niepokoi, bo wszyscy palcem na KK pokazują. A oni w tym czasie dalej swoje.

hijena
Gość
hijena

dlatego kazdego pedofila w sutannie ,powinno się kastrowac jak knura.Tak dla przykladu

panW
Gość
panW

Aha, a innych pedofili nie? Widzę, że ciebie g…o obchodzi ochrona dzieci przed zboczeńcami. Ciebie interesuje walka z KK.

yuin
Gość
yuin

Niby temida jest ślepa ale za sex z młodszą niejaki Polański dostał Oskara i gdzie się pojawi przyjmowany jest z honorami.

Pułkownik Bońko
Gość
Pułkownik Bońko

Teraz. Będą pod celą zabawy mieli dużo…Lepiej niech pohadają z kalifaktorem to dostaną oleju do smażenia

panW
Gość
panW

Taka „srpawiedliwość” powoduje to, że jeśli wychodzą to robią znowu to samo, albo nawet gorsze rzeczy, bo mszczą się za gwałty w więzieniu. Nie masz pojęcia co to jest resocjalizacja. Powinni po prostu stracić wolność dożywotnio i ciężko zasuwać w jakiejś ciężkiej pracy, żeby spłacić swój dług społeczeństwu. Do śmierci.