Łukasz Krawiec z Jelnej zginął w Afganistanie

Fot. http://www.isaf.wp.mil.pl

AFGANISTAN. Jak podała Polska Agencja Prasowa, 5 polskich żołnierzy zginęło w środę w Afganistanie. Jest wśród nich starszy szeregowy Łukasz Krawiec, który pochodził z Jelnej niedaleko Nowej Sarzyny.

Do tragedii doszło w pobliżu miejscowości Rafah koło Ghazni w wyniku eksplozji miny pułapki. Pod pojazdem typu M-ATV eksplodowała mina

Polscy żołnierze stacjonują w Afganistanie od marca 2002 r. w ramach sił międzynarodowych ISAF.

PAP/pb

do “Łukasz Krawiec z Jelnej zginął w Afganistanie”

 1. Darek

  Znałem go fajny gość pojechał bo chciał zarobić i tyle a jego laska juz pół roku po śmierci ma faceta Monika wstyd

  • Maciek

   mało widziałeś, mało słyszałeś… ale najlepiej jest kogoś osądzać nie wiedząc jak jest naprawdę, to dopiero jest WSTYD!

 2. bartek

  st.szer.Łukasz Krawiec jest moją rodziną,może nie tak bliską ale rodziną!!!!!!!!!

 3. ola

  pochcedze z jego miejscowosci i znałem jego historie z wojskiem i wcale nie było tak jak mowisz on nie chciał tam juz jechac dostał warunek od tych debili z wyszego szczebla ze jeszli wyjdzie na ta misje to wtedy dostanie zgode na przeniesienie do innej jednostki niech teraz gnębi sumienie tego co dał mu taki warunek

 4. marcin

  z całym szacunkiem dla Niego ale jak możesz TARA obwiniać tuska i komorowskiego?! tam nikt nikogo na siłę nie wysyłał! tam jadę ochotnicy!

 5. aga

  Chwała Bohaterom!!

 6. Tomek

  nollet ty ku… zafajdany oni do nikogo nie strzelali tumanie tylko sluzyli ludnosci afganskiej. Wlacz telewizor i sie dowiedz najpierw a nie pier… jak poje….!!!

 7. TinTin

  Chwała Bohaterom

 8. tomasz

  Chwała Poległym!!!

 9. Aneta

  Ludzi którzy nie potrafią zrozumieć jaka to wielka tragedia w ogóle nie powinni się wypowiadać . Czas leczy rany nawet te głęboki teraz jego rodzinie potrzebne jest wsparcie a nie głupie komentarze. ;((( Niech spoczywa w w pokoju [*]

 10. wykop.pl

  To jest konsekwencja na poniesienie której musi przygotować się każdy kto zakłada mundur jakiejkolwiek nacji. Niech spoczywa w pokoju.

 11. TARA

  tusk i Komorowski winny jego śmierci, powinni zawisnąc na szubienicy

 12. Kasia

  Nie z Nowej Sarzyny tylko z Jelnej koło Nowej Sarzyny. W naszej pamięci na zawsze. Pamiętamy [*]

 13. czytelniczka

  Tam powinni pojechać synowie naszych „prominentów” i skończyć tak samo.Wtedy może przestaliby wysyłać cudze dzieci jako „mięso armatnie”Wyrazy współczucia dla Rodzin,bo to ich tragedia,a nie wojska i układów.

 14. nollet

  Nie wiem jak i gdzie pochować tych „bohaterów”? Czy Obok tych, którzy walczyli o istnienie Polski? Czy obok powieszonych bandziorów, którzy za pieniądze mordowali ludzi? Ci ludzie pojechali do Afganistanu, podobnie jak wcześniej do Iraku mordować obywateli państw, które nigdy w dziejach nie wyrządziły nam krzywdy. Pojechali tam by zarobić, by skończyć budować dom, by kupić samochód, by spłacić długi. Czyli są najemnikami. Brednie typu, że to jest nasz sojuszniczy obowiązek należy włożyć między bajki. Skoro to taki zaszczyt mordować Afgańczyków, to Komorowski ma dwóch dorosłych synów, Tusk jednego, połowa sejmu ma dorosłych synów, niech ci patrioci wyślą swoich synów na tę słuszną wojnę! Czemu tego nie robią? Dlaczego w wojnach mają ginąć tylko dzieci biedaków? Skoro jesteśmy takimi wiernymi sojusznikami USA, to dlaczego traktują nas jak parszywe psy, nie wpuszczając do USA, a tam nielegalnie zamieszkałych nawet polskie dzieci wyrzucają! Poza tym, USA jest wszędzie agresorem, jest ludobójcą, mordercami, złodziejem, uczestniczymy w napastniczych wojnach rabunkowych, rabujemy mienie napadanych, gwałcimy ich prawa, rujnujemy ich państwa, mordujemy i okaleczamy ich obywateli, zezwalamy na torturowanie patriotów napadanych państw w naszym kraju! Jesteśmy ludobójcami, mordercami i złodziejami takimi samymi jak nasz wielki sojusznik USA! Takimi samymi jak SS III Rzeszy, niczym sie od nich nie różnimy. Zginęli najemnicy, szkoda tylko że to dzieci ubogich rodziców, ze pojechali by zarobić na utrzymanie, zarobić mordując niewinnych nam nic, obywateli napadniętego państwa! Taki los najemnika. Nikt nie rozpacza jak najemnik z Legii Cudzoziemskiej zostaje zabity! A czym się zabici od nich różnią?

 15. takitam

  Zgineli za wolność waszą i naszą.hahahahah

  • 666

   idioto cieszy cie to!! znałem go od 6 lat, 3 lata do liceum z nim chodziłem i nie spotkałem drugiego takiego gościa!!! Łukasz na pewno jesteś w Niebie, bo swoją służbę w piekle odrobiłeś[*]:(

   • Łukasz

    będzie nam Ciebie brakowało, znałem, szanowałem w technikum z nim się uczyłem ;( wie ktoś kiedy uroczystości pogrzebowe?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.