Łukasz Krawiec z Jelnej zginął w Afganistanie

Fot. http://www.isaf.wp.mil.pl

AFGANISTAN. Jak podała Polska Agencja Prasowa, 5 polskich żołnierzy zginęło w środę w Afganistanie. Jest wśród nich starszy szeregowy Łukasz Krawiec, który pochodził z Jelnej niedaleko Nowej Sarzyny.

Do tragedii doszło w pobliżu miejscowości Rafah koło Ghazni w wyniku eksplozji miny pułapki. Pod pojazdem typu M-ATV eksplodowała mina

Polscy żołnierze stacjonują w Afganistanie od marca 2002 r. w ramach sił międzynarodowych ISAF.

PAP/pb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
8 lat temu

Znałem go fajny gość pojechał bo chciał zarobić i tyle a jego laska juz pół roku po śmierci ma faceta Monika wstyd

Maciek
Maciek
5 lat temu
Reply to  Darek

mało widziałeś, mało słyszałeś… ale najlepiej jest kogoś osądzać nie wiedząc jak jest naprawdę, to dopiero jest WSTYD!

bartek
bartek
9 lat temu

st.szer.Łukasz Krawiec jest moją rodziną,może nie tak bliską ale rodziną!!!!!!!!!

ola
ola
9 lat temu

pochcedze z jego miejscowosci i znałem jego historie z wojskiem i wcale nie było tak jak mowisz on nie chciał tam juz jechac dostał warunek od tych debili z wyszego szczebla ze jeszli wyjdzie na ta misje to wtedy dostanie zgode na przeniesienie do innej jednostki niech teraz gnębi sumienie tego co dał mu taki warunek

marcin
marcin
9 lat temu

z całym szacunkiem dla Niego ale jak możesz TARA obwiniać tuska i komorowskiego?! tam nikt nikogo na siłę nie wysyłał! tam jadę ochotnicy!

aga
aga
9 lat temu

Chwała Bohaterom!!

Tomek
Tomek
9 lat temu

nollet ty ku… zafajdany oni do nikogo nie strzelali tumanie tylko sluzyli ludnosci afganskiej. Wlacz telewizor i sie dowiedz najpierw a nie pier… jak poje….!!!

TinTin
TinTin
9 lat temu

Chwała Bohaterom

tomasz
tomasz
9 lat temu

Chwała Poległym!!!

Aneta
Aneta
9 lat temu

Ludzi którzy nie potrafią zrozumieć jaka to wielka tragedia w ogóle nie powinni się wypowiadać . Czas leczy rany nawet te głęboki teraz jego rodzinie potrzebne jest wsparcie a nie głupie komentarze. ;((( Niech spoczywa w w pokoju [*]

wykop.pl
wykop.pl
9 lat temu

To jest konsekwencja na poniesienie której musi przygotować się każdy kto zakłada mundur jakiejkolwiek nacji. Niech spoczywa w pokoju.

TARA
TARA
9 lat temu

tusk i Komorowski winny jego śmierci, powinni zawisnąc na szubienicy

Kasia
Kasia
9 lat temu

Nie z Nowej Sarzyny tylko z Jelnej koło Nowej Sarzyny. W naszej pamięci na zawsze. Pamiętamy [*]

czytelniczka
czytelniczka
9 lat temu

Tam powinni pojechać synowie naszych „prominentów” i skończyć tak samo.Wtedy może przestaliby wysyłać cudze dzieci jako „mięso armatnie”Wyrazy współczucia dla Rodzin,bo to ich tragedia,a nie wojska i układów.

nollet
nollet
9 lat temu

Nie wiem jak i gdzie pochować tych „bohaterów”? Czy Obok tych, którzy walczyli o istnienie Polski? Czy obok powieszonych bandziorów, którzy za pieniądze mordowali ludzi? Ci ludzie pojechali do Afganistanu, podobnie jak wcześniej do Iraku mordować obywateli państw, które nigdy w dziejach nie wyrządziły nam krzywdy. Pojechali tam by zarobić, by skończyć budować dom, by kupić samochód, by spłacić długi. Czyli są najemnikami. Brednie typu, że to jest nasz sojuszniczy obowiązek należy włożyć między bajki. Skoro to taki zaszczyt mordować Afgańczyków, to Komorowski ma dwóch dorosłych synów, Tusk jednego, połowa sejmu ma dorosłych synów, niech ci patrioci wyślą swoich synów… Czytaj więcej »

tomasz
tomasz
9 lat temu
Reply to  nollet

zamilcz!!!

takitam
takitam
9 lat temu

Zgineli za wolność waszą i naszą.hahahahah

666
666
9 lat temu
Reply to  takitam

idioto cieszy cie to!! znałem go od 6 lat, 3 lata do liceum z nim chodziłem i nie spotkałem drugiego takiego gościa!!! Łukasz na pewno jesteś w Niebie, bo swoją służbę w piekle odrobiłeś[*]:(

Łukasz
Łukasz
9 lat temu
Reply to  666

będzie nam Ciebie brakowało, znałem, szanowałem w technikum z nim się uczyłem ;( wie ktoś kiedy uroczystości pogrzebowe?