Piękna Paulina walczy o “Twarz roku”

Fot. Materiały prasowe Wirtualnej Polski

TARNOBRZEG. Ma zaledwie 18 lat i ogromne szanse na to, by zdobyć tytuł, który otwiera drzwi do świata modelingu

Paulina Pieciuń, 18-letnia licealistka z Tarnobrzega w finale polskiej edycji “Look Of The Year Polska 2012”.

Dwadzieścia finalistek tegorocznej edycji The Look Of The Year Polska już wybrane. Półfinał odbył się kilka dni temu w Łodzi. Dziewczęta, które wzięły w nim udział, wyłoniono w drodze eliminacji regionalnych i ogólnopolskiego castingu internetowego spośród 80 kandydatek z całego kraju.

W gronie najpiękniejszych znalazła się także Paulina Pieciuń z Tarnobrzega. 18-latka na co dzień uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w swoim rodzinnym mieście, zna język angielski i francuski, a w wolnym czasie lubi pozować do sesji zdjęciowych. Jej wymiary to: wzrost 177 cm, waga 57 kg, biust 85 cm, talia 65 cm, biodra 92 cm.

Laureatka The Look Of The Year Polska będzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowym konkursie, już pierwszego września we Włoszech.
Po raz pierwszy konkurs odbył się w 1983 roku – zorganizował go John Casablancas, założyciel światowej agencji modelek Elite. Zorganizowany został on w kilkudziesięciu krajach i bardzo szybko zyskał renomę najbardziej prestiżowego wydarzenia w świecie mody. Dziś The Look Of The Year to niezwykle ważne wydarzenie o zasięgu globalnym, którego celem przewodnim jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Co roku w ponad 55 krajach organizowane są edycje narodowe, w których udział bierze około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki.

Paulina Pieciuń znajduje się obecnie w trójce najwyżej ocenianych kandydatek do tytułu “Look Of The Year Wirtualnej Polski” Zachęcamy wszystkich do zagłosowania na reprezentantkę naszego województwa. Kto wie, czy niedługo nie będzie znana tak jak Anja Rubik, czego jej oczywiście życzymy.

Małgorzata Rokoszewska

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.