Pijana para pobiła się przy dziecku

Fot. Archiwum

KROSNO. Interwencja Policji zakończyła awanturę pomiędzy pijaną parą. W tym czasie, w domu przebywało również niespełna półtoraroczne dziecko.

Wczoraj, kilkanaście minut przed godz. 23, Policja została powiadomiona o awanturze, do której doszło pomiędzy parą mieszkającą wspólnie w domu jednorodzinnym w Krośnie. Na miejscu, policjanci usłyszeli jednak dwie zupełnie sprzeczne relacje. Zarówno kobieta, jak i jej partner wzajemnie obwiniali się o wszczęcie kłótni, podczas której doszło pomiędzy nimi do rękoczynów. Ostatecznie obudzili śpiącego w sąsiednim pokoju, ich niespełna półtorarocznego synka.

W czasie interwencji, w mieszkaniu przebywał jeszcze jeden mężczyzna, ale z jego wypowiedzi wynikało, że nie widział przebiegu awantury.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, że wszyscy dorośli byli pijani. Największą zawartość alkoholu, wynoszącą blisko 1,8 promila, stwierdzono w organizmie matki dziecka. Badanie jej konkubenta wykazało prawie 1,3 promila, a ich gościa ponad 0,7 promila alkoholu.

KMP, at

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.