Pijani rodzice bawili się w najlepsze

Fot. Archiwum

STALOWA WOLA. Dwóch chłopców w wieku 2 i 3 lat pod opieką pijanych rodziców zastali w jednym ze stalowowolskich mieszkań funkcjonariusze policji.

W niedzielę (9 bm.), tuż przed godz. 20 do oficera dyżurnego dotarła informacja o imprezie alkoholowej w bloku na ulicy 1-go Sierpnia. W mieszkaniu miały przebywać małe dzieci. Natychmiast na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili to zgłoszenie.

W mieszkaniu policjanci zastali 2-letniego chłopca oraz jego rodziców, a także 3-latka z rodzicami. Po sprawdzeniu okazało się, że dorośli są pod wpływem alkoholu. Matka dwulatka miała 1,84 promila, a jej życiowy partner 1,34 promila alkoholu w organizmie. Rodzice 3-latka również byli pijani. Matka chłopca miała 1,28 promila, a jego ojciec 2,41 promila alkoholu w organizmie. W mieszkaniu panował bałagan, na stoliku stały puste puszki po piwie, a całe mieszkanie było zadymione tytoniowym dymem.

Dzieci trafiły do trzeźwego opiekuna, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie sąd rodzinny i nieletnich w Stalowej Woli.

tc/KPP Stalowa Wola

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o