Pijany awanturnik trafił do aresztu

Fot. Archiwum

JASŁO. Policjanci zatrzymali pijanego 36-latka. Mężczyzna w trakcie awantury domowej groził pobiciem i pozbawieniem życia swojej siostrze. Agresywny awanturnik został obezwładniony i umieszczony w policyjnym areszcie.

Wczoraj policjanci zostali wezwani na interwencje do jednego z mieszkań w Jaśle. Zgłaszająca prosiła o pomoc w związku z awanturą domową. Na miejscu policjanci zastali młodą kobietę. Funkcjonariusze ustalili, że jej 36-letni brat wrócił do domu pijany i wszczął awanturę, w trakcie której znieważał ją, popychał i groził jej pobiciem.

Awanturnik na widok mundurowych stał się agresywny, wulgarny, ubliżał i groził pozbawieniem życia policjantom i swojej siostrze. Funkcjonariusze obezwładnili 36-latka, założyli mu kajdanki. Pijany mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz zmuszania ich groźbami do zaniechania prawnej czynności służbowej. Odpowie również za swoje zachowanie wobec siostry. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

pad, KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.