Pijany i z bronią ukrywał się przed policją

Fot. KPP Stalowa Wola

STALOWA WOLA. Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który posiadał broń gazową bez zezwolenia. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany, miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Stalowej Woli na ulicy Staszica. Policjanci otrzymali informację o podejrzanym mężczyźnie przebywającym na terenie jednego z bloków przy tej ulicy. Kiedy funkcjonariusze przyjechali we wskazane miejsce, zastali mężczyznę, który na ich widok próbował się ukryć.

W pewnym momencie policjanci zauważyli, że ma on przy sobie broń. Błyskawicznie obezwładnili mężczyznę i odebrali mu pistolet. Okazało się, że była to broń gazowa wraz z magazynkiem, na którą zatrzymany nie posiadał zezwolenia.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał 1,61 promila alkoholu w organizmie. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się także, że jest on poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Przemyślu.

Mężczyzna po sprawdzeniu zabezpieczonego pistoletu przez biegłego, usłyszy najprawdopodobniej zarzut posiadania broni bez wymaganego zezwolenia. Za to przestępstwo grozi nawet do 8 lat więzienia.

tc/KPP Stalowa Wola

do “Pijany i z bronią ukrywał się przed policją”

  1. ciekawski

    jak to , przecież na pistolet gazowy nie wymaga się uzyskania pozwolenia na policji, tak twierdzą sprzedawcy tej broni !!!
    to ma być według nich legalne!!!
    to kto tu ściemnia ? ?
    to kto tu kogo wpuszcza w maliny ????

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.