Pijany nastolatek zgubił się, świętował I dzień szkoły

Fot. Archiwum

KROSNO. Blisko 3 promile alkoholu stwierdzono w organizmie 16-latka, który dzisiejszej nocy błąkał się sam po Krośnie. Okazało się, że młody człowiek przyjechał tutaj na dyskotekę, a po wyjściu z lokalu zgubił się. Ostatecznie do domu wrócił w towarzystwie mundurowych.

 W nocy policjanci zostali powiadomieni o młodym, pijanym mężczyźnie, który przebywa na ul. Mięsowicza w Krośnie i twierdzi, że nie potrafi samodzielnie wrócić do domu. Skierowani na miejsce zgłoszenia policjant i funkcjonariusz Straży Miejskiej ustalili, że jest to 16-letni mieszkaniec gminy Jedlicze.
Nastolatek miał wyraźne problemy z wysławianiem się i utrzymaniem równowagi, przez co kontakt z nim był znacznie utrudniony. Zdołał jednak powiedzieć, że po rozpoczęciu roku szkolnego, wspólnie ze znajomym mężczyzną przyjechał do Krosna na dyskotekę. W trakcie zabawy mieli wspólnie pić alkohol, a później zgubili się. Chłopak wyszedł z lokalu, a ponieważ nie zna miasta, całkowicie stracił orientację i nie potrafił odnaleźć drogi do domu. Badanie wykazało w jego organizmie 2,8 promila alkoholu.
W najbliższych dniach o zdarzeniu powiadomiony zostanie sąd rodzinny. Policjanci sprawdzą też, kto umożliwił nieletniemu spożywanie alkoholu.
pad, KMP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.