Piknik Artystyczny w Jarosławiu

Fot. Materiały prasowe

JAROSŁAW. Warsztaty plastyczne i taneczne dla najmłodszych, savoir-vivr dla młodzieży, a dla dorosłych warsztaty relaksacyjne. Wszystko to dziś (24 lipca) na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej.

„Rodzinny Piknik Artystyczny” rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 14. Artyści ze stowarzyszenia Euforis i Warszawskiego Towarzystwa Scenicznego przygotowali warsztaty muzyczne, plastyczne i teatralne. – Chcemy obudzić pasje artystyczne i spontaniczną twórczość przez całkowite „zanurzenie w sztuce” i intensywne doświadczenia. Tworzymy unikatową przestrzeń, w której dzieci i ich rodzice mają okazję spotkać się z artystami, przyglądać się im, słuchać, rozmawiać i współdziałać – mówi Eliza Szulińska ze Stowarzyszenia Artystów Euforis.

Leszek Lorent i jego uczniowie będą prezentować niezwykłe bogactwo barw i sposobów wydobywania dźwięków. Wykonają koncert, opowiedzą o instrumentach, ich pochodzeniu, technice wydobywania dźwięku. Zaplanowano także improwizowany koncert w wykonaniu perkusistów oraz uczestników pikniku.

łuk

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.