Piknik rodzinny w Jaśle

Fot. materiały prasowe

JASŁO. 18 czerwca w Ogródku Jordanowskim przy Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbędzie się piknik rodzinny w ramach kampanii „Postaw na rodzinę!”. Przewidziano mnóstwo atrakcji – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Piknik rozpocznie się  o godz. 14. W programie:występy: Jacka Musiałowicza wraz z zespołem w ramach „BIESIADY PODLASKIEJ”, Podkarpackich Mistrzów Formacji Tanecznych Jasielskiej Grupy Street Elite, którzy zaprezentują pokaz tańca HIP-HOP. Odbędzie się także pokaz judo (Uczniowski Klub Sportowy „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”.) – W trakcie imprezy zostaną rozdane nagrody uczestnikom konkursu pod hasłem „RODZINA TO MY”. Chętni wezmą udział w wernisażu  prac plastycznych uczestników zajęć MDK w Jaśle. Służby medyczne szpitala w Jaśle zbadają za darmo ciśnienie, zaś uczniowie Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle zaprezentują techniki udzielania pierwszej pomocy. W ramach bloku „Służby w działaniu” odbędzie się pokaz sprzętu policyjnego i pożarniczego. Ponadto w programie: konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami dla rodziców i dzieci. Uczestnicy pikniku będą także mogli skorzystać bezpłatnie ze zjeżdżalni dmuchanych, ścianki wspinaczkowej oraz przejażdżki konnej.

Uwaga! Jedną z niespodzianek dla dzieci, uczęszczających na Juniwersytet, będą zaproszenia do udziału w sobotnim pikniku. Wstęp wolny!

wz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments