Piknik WUP

RZESZÓW. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Piknik Operatywnych i Kapitalnych Ludzi na Podkarpaciu. Piknik odbędzie się w niedzielę 16 września br. w godz. od 13.00 – 19.00 w Parku mieszczącym się przy ul. Pułaskiego.

Impreza organizowana jest z myślą o mieszkańcach regionu, którym Wojewódzki Urząd Pracy chce przybliżyć i zaprezentować możliwości w zakresie pozyskiwania środków finansowych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Organizator imprezy przygotował również szereg różnorodnych atrakcji kierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Oprócz ciekawych gier, zabaw i konkursów z nagrodami organizator zadbał o bogatą część artystyczną. Podczas pikniku odbędą się pokazy tańca towarzyskiego, karate, akrobatyczne i sekcji rolkarskiej. Ze specjalnym pokazem trialu rowerowego wystąpi Krzysztof Herba.

W niedzielne popołudnie będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, zasmakować jadła regionalnego, a także zakupić prace wykonane przez lokalnych artystów.

Równie ciekawie zapowiada się część muzyczna, tę rozpocznie koncert Yank Shippers, który w klimatycznych rytmach żeglarskiej piosenki połączonych z folkową fascynacją baśniami i opowieściami o morskich podróżach i piratach zagra specjalnie dla dzieci. Na scenie wystąpi również rzeszowska grupa Jazzbratem, uczestnicy programu Must be The Music, a z myślą o tych, którzy lubią mocne wrażanie z ognistymi pojkami zaprezentuje się Tomasz Piotrowski z Tyczyna, uczestnik programu telewizyjnego Mam Talent. Imprezę zakończy koncert Michała Szpaka, finalisty XFactor.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

bsz

do “Piknik WUP”

  1. rzeszowiak

    Spotkaja sie, pogadaja, pojedza i popija zdrowo jak to polacy i co z tego bedzie ?
    GOWNO !
    A kto za to zaplaci ?
    My podatnicy.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.