Pili wódkę, a ludzie brodzili w błocie!

MIELEC. Skandal! Sąd zamiast skarcić nierzetelną firmę, nakazał jej… wypłacić 105 tys. zł.

Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu zdecydował, że firma, która spartoliła deptak przy głównej arterii Mielca zapłaciła za to zbyt surową karę, która była zapisana w umowie, i nakazał prezydentowi Januszowi Chodorowskiemu przelew na jej konto 104 tys. zł. A więc wykonawcy, którzy mieli poważne problemy z jakością i terminowością robót, a do tego pracowali pod wpływem alkoholu, mogą czuć się “usatysfakcjonowani”.

Inwestycja, którą od samego początku określano mianem sztandarowej dla miasta, od samego początku wzbudzała kontrowersje. Umowę z jej wykonawcą zawarto dokładnie 4 lata temu. Koszt przedsięwzięcia 818,9 tys. zł. Roboty zakończono dopiero 9 września 2008 r.

Al. Niepodległości, jak za czasów okupacji

A w międzyczasie robotnicy zgotowali mielczanom piekło. Przez ich niechlujstwo główna ulica miasta przypominała szlaki z czasów okupacji hitlerowskiej. Jednym z oburzonych mieszkańców był Kazimierz Totoń, który grzmiał do prezydenta miasta. – Niech spróbuje przejść się tam chodnikami – mówił. – Rozkopano jedną stronę, której nie skończono. Po ostatnich deszczach trzeba chodzić tamtędy w gumiakach. To skandal!

Więcej w Super Nowościach.

Paweł Galek

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Meritum
Meritum
9 lat temu

Narodowcy!!!!!!!!

roman
roman
9 lat temu

i to jest właśnie cała polska- niewłaściwi ludzie na niewłaściwych stołkach- totalne dziadostwo które obejmuje wszystkie dziedziny życia codziennego- nieudacznicy przyspawani do biurek zarządzają cały czas od 1945 roku – i mamy co mamy-świat idzie do przodu a u nas kompromitacja – czego by nie dotknął to nie tak – kto to zmieni- kto doprowadzi do tego aby było jak w innych krajach-

Meritum
Meritum
9 lat temu
Reply to  roman

Narodowcy!!!