PIŁKA NOŻNA – IV LIGA

Lechia – Sokół

Sobota, godz. 15

Piłkarze Lechii po półrocznej przerwie wracają na swoje boisko, o ile mecz w ogóle się odbędzie, bowiem sędziszowianie wnioskowali o jego przełożenie. Faworytem spotkania są bez wątpienia gospodarze, bowiem Sokół na obcych boiska radzi sobie słabo.

Żurawianka – Crasnovia

Sobota, godz. 13

Tabela przemawia za Crasnovią. Bardziej zdeterminowani do zdobycia punktów będą jednak gospodarze, którzy w przypadku porażki mogą się znaleźć w strefie spadkowej.

Zaczernie – Czarni

Sobota, godz. 14

Wicelidera z Jasła czeka na początek wiosny ciężka przeprawa w Zaczerniu. Jaślanie na wyjazdach radzą sobie niespecjalnie i jeśli myślą o skutecznej walce o III ligę, muszą te statystyki poprawić.

Wisłoka – JKS 1909

Sobota, godz. 15

Biało-zieloni sprawdzą w sobotę formę lidera z Jarosławia. Wisłoka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii walki o awans i ewentualne trzy punkty zdobyte w starciu z JKS-em przybliżą ją do czołówki.

Pogoń – Orzeł

Sobota, godz. 15

Kolejny klub, która ma ogromne problemy z boiskiem. Gospodarze w tym starciu nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Jeśli przegrają, na dobre zakotwiczą w strefie spadkowej.

Strumyk – Kolbuszowianka

Niedziela godz. 11.30

Mecz ligowych sąsiadów także stoi pod znakiem zapytania. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się bezbramkowym wynikiem. Powtórka tego wyniku w niedzielę jest wielce prawdopodobna.

Stal – Piast

Niedziela, godz. 15

Piast nie ukrywa swoich aspiracji, związanych z walką o awans. Już na początek rewanżowej rundy jego formę zweryfikuje Stal, która w tym sezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrała.

Rzemieślnik – Kańczuga

Niedziela, godz. 14

Ligowy outsider z Kańczugi ma raczej nikłe szanse na wywiezienia z Pilzna choćby punktu. Każdy inny wynik, niż wygrana Rzemieślnika będzie sporą niespodzianką.

UWAGA
Poszczególne mecze mogą zostać odwołane z powodu złego stanu boisk

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments