Piłka od Tuska

Dla 15-miesięcznej Oliwii to już drugi finał WOŚP

PRZEMYŚL. Butelka oryginalnego, francuskiego szampana od prezydenta Roberta Chomy, czapka majora SG od BiOSG, czy piłka z podpisami premiera Tuska i Romana Koseckiego przekazana przez posła Marka Rząsę (PO) – to tylko niektóre przedmioty przekazane na aukcję na rzecz tegorocznego WOŚP prowadzonej w klubie „Niedźwiadek”.

Niewątpliwie największym „gadżetem” przekazanym w tym roku do licytacji jest 40-letni wóz strażacki marki Żuk, dar OSP Medyka. Samochód został już wystawiony na aukcję na portalu allegro.pl. – Na godzinę 15.00 mieliśmy zebrane już około 33 tys. złotych – powiedział szef przemyskiego sztabu WOŚP, Adam Król. W tym roku WOŚP zagrał w Przemyślu dłużej niż zwykle. Koncerty potrwały bowiem nie jak zwykle do „Światełka do nieba”, czyli do godz. 20.00, ale o dwie godziny dłużej.
XIX Finał WOŚ rozpoczął się występem zespołu wokalnego wokalny SP nr 15 w Przemyśla. Dla chorych dzieci zagrali DJ Hiszpan, DJ Cherry Coke. Na przemyskim rynku wystąpili: MAG z muzyką reggae, KOD i Bluff, Chłopcy z ad Rzeki San, Gitar Force i Tymczasowi. O godz. 20.00 zostało wypuszczone Światełko do Nieba.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments