- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Piłkarska rywalizacja samorządowców

Posted By Redaktor On 27 czerwca 2011 @ 15:05 In Inne | No Comments

Fot. materiały prasowe

W niedzielę (26 czerwca) na Stadionie Miejskim odbył się I Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska. Była to zarazem impreza kończąca obchody Dni Przeworska.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Urzędu Miasta i gminy Sieniawa, która dopiero w rzutach karnych okazała się lepsza od gospodarzy Urzędu Miasta Przeworska pokonując rywali 3:2. W meczu o 3 miejsce Starostwo Powiatowe w Przeworsku okazało się lepsze od Urzędu Miasta Jarosławia wygrywając 2:1. 5 miejsce przypadło Urzędowi Gminy Tryńcza, który pokonał Urząd Marszałkowski 4:2.

Boisko zapełniło się miłośnikami piłki nożnej w różnym wieku. Przybyli oni tam, aby w duchu sportowej rywalizacji, zgodnie z zasadami fair play powalczyć o tytuł najlepszej drużyny oraz najzwyczajniej w świecie – przyjemnie i zdrowo spędzić wolny czas.
Podczas każdej konfrontacji na twarzach zawodników widoczne były emocje, zaangażowanie oraz wola zwycięstwa. Emocje udzielały się również kibicom licznie zgromadzonym na boisku. Nie zabrakło owacji, braw oraz okrzyków radości i jęków zawodu.

Mimo, że był to turniej amatorów, nie zabrakło akcji, których nie powstydziliby się nawet profesjonaliści, a indywidualne popisy niektórych zawodników wywoływały burzę oklasków na trybunach. Nie zabrakło sportowych emocji, pięknych goli oraz wspaniałych parad bramkarskich – co podkreśliła na zakończenie turnieju gospodarz imprezy burmistrz Maria Dubrawska- Lichtarska.

pad


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/pilkarska-rywalizacja-samorzadowcow/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.