Pippa Middleton znów do wzięcia?

Młodsza siostra księżnej Cambridge, Pippa Middleton, ponoć rozstała się ze swoim partnerem, Alexem Loudonem. Ten londyński bankier i były krykiecista towarzyszył Pippie podczas przyjęcia weselnego jej siostry Kate i księcia Williama w kwietniu.

Informację o rozstaniu 27-letniej Middleton i 30-letniego Loudona jako pierwsza podała brytyjska gazeta “The Sunday Times”. Spekulacje na ten temat pojawiły się w mediach w już maju, gdy Pippę sfotografowano z…. księciem Harrym w jednym z pubów w Londynie. Teraz jednak informacje te potwierdził znajomy Middleton. – Wszyscy najbliżsi znajomi Pippy już wiedzą, że ostatnio rozstała się z Aleksem – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia młodszej siostry księżnej.

O momentu książęcego ślubu, kiedy Pippa zaczęła skupiać na sobie zainteresowanie światowych mediów, związek pary zaczął przeżywać kryzys. Poza plotkami o tym, że siostra Kate spotyka się z księciem Harrym, w mediach pojawiły się także spekulacje, jakoby Pippę łączyło coś z jej znajomym z czasów studiów, Georgem Percym, synem księcia Northumberland.

Od ukończenia studiów na Uniwersytecie w Edynburgu Pippa pracuje jako organizatorka imprez, pomaga rodzicom w prowadzeniu firmy w tej samej branży oraz redaguje ich internetowy magazyn “Party Times”.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments