PiS naciska na Radę Powiatu w sprawie TV Trwam

Waldemar Barnaś, szef klubu radnych powiatowych PiS chce, aby Rada Powiatu podjęła stanowisko w sprawie obrony TV Trwam. Fot. Autor

MIELEC. Klub radnych PiS chce, aby Rada Powiatu wystosowała apel do Krajowej Radę Radiofonii i Telewizji, w którym wyraziłaby protest przeciwko nie przyznania miejsca na multipleksie cyfrowym telewizji Trwam.

Wniosek w tej sprawie na ręce Henryka Niedbały (PO), przewodniczącego Rady Powiatu złożył Waldemar Barnaś, szef klubu PiS.

- W pełni podzielamy troski i obawy widzów TV Trwam – mówił Barnaś. – Nie przyznanie miejsca na multipleksie cyfrowym uważamy za przejaw dyskryminacji olbrzymiej grupy odbiorców katolickich, naruszenie zasady pluralizmu i sprawiedliwości społecznej oraz nierówności wobec prawa. Decyzja KRRiT prowadzi do eliminacji opiniotwórczej telewizji, która cieszy się ona wysoką popularnością wśród mieszkańców naszego powiatu – dodał.

pg

do “PiS naciska na Radę Powiatu w sprawie TV Trwam”

  1. elektryk

    Madry czlowiek nie pcha palcoe pomiedzy drzwi a zawiasy.
    Niech se Rydzyk sam zalatwia swoje sprawy.
    Po co komu sie wtracac co czyni rabbi !!

  2. K. Bimbała

    Po tym szczególnie jak marszałek Borusewicz w radiu za buczenie podczas obchodów 68 rocznicy Powstania Warszawskiego na Warszawskich wojskowych Powązkach obarczył jednostronnie środowisko Radiomaryjne i PIS , to należy tym bardziej bronić się przed śmiesznością władz. Telewidzowie muszą mieć jasny przekaz i obiektywny aby nie nie zgłupieć podczas następnych wyborów?. Jeśli marszałek kiedyś solidarnościowiec nie rozumie skąd pochodzi buczenie (którego na cmentarzu nie pochwalam) i jaki ma kontekst społeczny , to niestety robi kolejna gafę polityczna po uprzednim nie wpuszczeniu przedstawiciela Z,Zaw. do Senatu przy procedowaniu Ustawy 67 . Gen. Ścibor Rylski otrzymał na swoje zapytanie właściwą odpowiedź w GPC i do tego tematu zapewne więcej nie wróci, natomiast Naród przy obecnych mediach jest dezinformowany. Wszystko bym zrozumiał, ale jak można pomawiać katolicką większość społeczną na podstawie niezadowolenia kilkunastu osób głośno reagujących na upartyjnione składanie wieńców , czy też klaskanie posłowi Macierewiczowi ?. Założę się, że gdyby był w porządku przeprowadzony w mediach rzeczywisty obraz tego wydarzenia i społeczeństwo miało by zaufanie do rządu na oklaski długo by premier nie czekał. Niestety jest , jak jest, starsi warszawiacy trochę więcej pamiętają niż im się chce wmówić, o czym przekonała się także pani prez. HGW podczas tych samych uroczystości. Reasumując TV TRWAM i RM jest niezbędna , a to widać nawet już po komentarzach i odwiedzinach wielu osób na portalu internetowym tej rozgłośni i odtwarzaniu na YOU TUBE ich programów ludzi przyznających się często do tego iż są z tego zadowoleni!.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.