Pistoletem na kulki rozbili szybkę

To z tej “broni” nastolatkowie strzelali do autobusu. Plastikowymi kulkami rozbili szybę. Fot. KPP Łańcut

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta zatrzymali trzech nastolatków, którzy… strzelając z pistoletu na plastikowe kulki rozbili szybę w autobusie. Chłopcy zostali zatrzymani krótko po zdarzeniu. Okazało się, że mają na swoim koncie także kradzieże.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w rejonie ul. Podzwierzyniec w Łańcucie. Policjanci błyskawicznie skierowali na miejsce funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego. Wystarczyła chwila, by dostrzegli dwóch młodych mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisowi sprawców, jaki podawał świadek.

Zatrzymane zostały dwie osoby: 15-latek z Łańcuta i 14-latek z Rzeszowa. Policjanci ustalili, że razem z nimi był jeszcze 16-letni mieszkaniec Łańcuta, który uszkodził szybę autobusu.

W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili także, iż dwóch z chłopców ma na swoim koncie inne czyny, m.in. kradzieże złomu, kosmetyków oraz artykułów spożywczych.

en

do “Pistoletem na kulki rozbili szybkę”

  1. Jagoda

    Podzwierzyniec zwany Czeczenią i wszystko jasne

  2. galicjok

    Widzialem jak jeden taki madry strzelajac z takiego pistoletu stalowym srutem lozyskowym z odleglosci 5-6 metrow przestrzelil na wylot 3 warstwowa sklejke drewniana (dykte) o grubosci 6 milimetrow.

  3. Imię (wymagane)

    proponuje od razu kupowac dzieciom bron pneumatyczna na ktora nie potrzeba zezwolenia. sila razenia kilkukrotnie wieksza i wiecej ffajdy z ciekawej zabawy w stzrelanie. ktos, kto zezlowil na sprzedaz tej niebezpiecznej zabawki musi byc zdrowo kopniety w glowe.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.