Pitt i Jolie spędzą się święta na Kostaryce

Fot. PAP

Brad Pitt i Angelina Jolie kupują dom na Kostaryce. Słynna hollywoodzka para zamierza tam spędzać święta Bożego Narodzenia razem z szóstką swoich dzieci.

Wygląda na to, że aktorzy zamierzają często wracać do tego kraju w Ameryce Środkowej. – Brad znalazł tam dużą farmę i uznał, że będzie to idealne miejsce dla jego rodziny, kiedy będą chcieli na jakiś czas uciec od zgiełku miasta – zdradził znajomy 47-letniego aktora w rozmowie dla brytyjskiego dziennika „The Sun”. – On uwielbia ten kraj i ma zamiar kupić tam dom. Chce tam spędzać dużo czasu i odpoczywać – dodał informator gazety.

Tymczasem Angelina Jolie przyznała niedawno, że ma w planach za kilka lat zawiesić swoją karierę i skupić się na wychowaniu dzieci. Gwiazda pragnie szczególnie wspierać swoje pociechy w trudnym okresie dojrzewania. Jak tłumaczy aktorka, nie chce, aby jej dzieci borykały się z takimi problemami, jak ona w dzieciństwie. Jolie i Pitt są rodzicami 10-letniego Maddoxa, ośmioletniego Paxa, sześcioletniej Zahary, pięcioletniej Shiloh i trzyletnich bliźniąt, Knoxa i Vivienne.

PAP, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments