PKS-em dojedziesz do Rogoźnicy

Spod Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, PKS-em do Rogoźnicy można pojechać o godz. 6.00, 13.59 i 21.59. Wrócić z Rogoźnicy natomiast o godz. 6.43, 14.44 oraz 22.44

PODKARPACIE. Od początku tego tygodnia, a dokładnie od poniedziałku (27 czerwca) na trasie Wola Zgłobieńska – Rogoźnica kursuje nowa linia autobusowa PKS.

Połączenie zostało uruchomione specjalnie do powstającej tam strefy ekonomicznej, gdzie m.in. swoją produkcję przeniosła firma Zelmer. Nowe połączenie umożliwi rzeszowianom (i nie tylko) zatrudnionym w Rogoźnicy dogodne docieranie do pracy. Autobus pokonuje trasę (tam i z powrotem): Wola Zgłobieńska, Zgłębień, Nosówka, Bzianka, Przybyszówka Rzeszów, Miłocin, Zaczernie, Rogoźnica zabierając stamtąd pasażerów. W Rzeszowie zatrzymuje się na przystankach przy ulicach: Dębickiej, Krakowskiej, Piłsudskiego, Marszałkowskiej oraz Warszawskiej.

Do końca czerwca jednorazowy bilet na tej trasie kosztuje zaledwie 50 gr. Od 1 lipca firma przygotowała zaś bilety miesięczne w cenie 20 zł. To propozycja dla pasażerów, którzy posiadają już bilety miesięczne i okresowe na dowolną relację w sieci połączeń PKS Rzeszów.

Od połowy lipca, jak poinformował Kazimierz Jarecki, prezes PKS Rzeszów S.A, , do Rogoźnicy pojedzie też zapowiadany autobus MKS nr 237. Spółka PKS Rzeszów S.A. obsługuje bowiem także linie MKS (Międzygminnej Komunikacji Samochodowej).

kap

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.