Platforma rusza z kampanią

PODKARPACIE. Podczas kampanii wyborczej Platforma Obywatelska będzie chwalić się wykonanymi lub rozpoczętymi inwestycjami. Konwencje wyborcze mają odbyć się w każdym powiecie.

Zbigniew Rynasiewicz, lider PO na Podkarpaciu zapowiada, że Platforma chce zwiększyć stan posiadania w parlamencie. Ma odbyć się to poprzez pozyskanie osób, które zastanawiają się kogo poprzeć. Do nich ma dotrzeć kampania „Polska w budowie”. Na stronie internetowej będą umieszczane wszelkie inwestycje, m.in. autostrada A4, remonty dworców czy przejścia graniczne. Do tego dojdą wielkie spotkania z wyborcami w każdym powiecie.

– Najpierw będziemy mówić o swoich osiągnięciach, a w drugiej części kampanii po 10 września o programie na najbliższe cztery lata – zapowiada Zbigniew Rynasiewicz.
Na listach PO jest dużo kobiet, w tym także na tzw. „biorących” miejscach. Np. w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim na drugim miejscu jest Krystyn Skowrońska, a na trzecim Renata Butryn. W okręgu krośnieńsko-przemyskim listę otwiera Małgorzata Chomycz.

– Praktycznie wdrażamy zasady parytetów płci – tłumaczy Bartosz Szczepański, szef sztabu PO w regionie.

ac0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alek
Alek
9 lat temu

Nie można stawiać tak sprawy ! Nic nie wiemy ,że ktoś coś kradł itp.brak dowodów.
A rozliczać obecnych posłów trzeba z tego co zrobili!
Nie popieram pana R.posła ,bo nic albo nić nie zrobił ,mając odpowiednia funkcje dla pow.
leżajskiego w zakresie transportu kolejowego.Zlikwidowane wszystkie dalakobieżne połaczenia z Warszawą,Łodzią,Kielcami,Lublinem.tego nie oczekiwaliśmy! Czy chce zatem mieć poparcie
studentów i nie tylko ?

używacz mózgu
używacz mózgu
9 lat temu

no tak nollet… najlepiej relatywizować i stwierdzić,że wszyscy umoczeni są w gównie,a kończy się tak jak w powtórzonych wyborach w Wałbrzychu-duża zasługa w tym ludzi myślących jak ty…

zenobia
zenobia
9 lat temu

a czy będą dzięcioły chodzić po klamkach, jeżeli tak to mój pikuś gotowy do akcji, czekamy u wrót swoich na OSZUSTÓW

mgr Żuk
mgr Żuk
9 lat temu

nollet, masz rację.

nollet
nollet
9 lat temu

Witryna już jest i to wszystko co jest i będzie! Nie ma na kogo głosować, PO , to trupy AWS, UW, KLD, i zbieranina różnej maści indywiduuw bez poglądów, bez zasad, bez uczciwosci i bez moralniosci! Znam kilku z PO , których uważam za porządnych ludzi, a którzy dlatego sa w PO, że nie ma innego wyboru! PiS, to dewocja z Rydzykiem za plecami, by wspierać pedofili w koloratkach, trzeba być samemu pedofilem. PSL, grupa kryminalistów przez przeoczenie temidy nie karana sądownie. Aktem sparwiedliwosci byłoby oddelegowanie ich do Zalęża na stałe. SLD to lewica prawicowa, z pajacem na czele. Nie… Czytaj więcej »