Platforma rusza z kampanią

PODKARPACIE. Podczas kampanii wyborczej Platforma Obywatelska będzie chwalić się wykonanymi lub rozpoczętymi inwestycjami. Konwencje wyborcze mają odbyć się w każdym powiecie.

Zbigniew Rynasiewicz, lider PO na Podkarpaciu zapowiada, że Platforma chce zwiększyć stan posiadania w parlamencie. Ma odbyć się to poprzez pozyskanie osób, które zastanawiają się kogo poprzeć. Do nich ma dotrzeć kampania „Polska w budowie”. Na stronie internetowej będą umieszczane wszelkie inwestycje, m.in. autostrada A4, remonty dworców czy przejścia graniczne. Do tego dojdą wielkie spotkania z wyborcami w każdym powiecie.

- Najpierw będziemy mówić o swoich osiągnięciach, a w drugiej części kampanii po 10 września o programie na najbliższe cztery lata – zapowiada Zbigniew Rynasiewicz.
Na listach PO jest dużo kobiet, w tym także na tzw. „biorących” miejscach. Np. w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim na drugim miejscu jest Krystyn Skowrońska, a na trzecim Renata Butryn. W okręgu krośnieńsko-przemyskim listę otwiera Małgorzata Chomycz.

- Praktycznie wdrażamy zasady parytetów płci – tłumaczy Bartosz Szczepański, szef sztabu PO w regionie.

acdo “Platforma rusza z kampanią”

 1. Alek

  Nie można stawiać tak sprawy ! Nic nie wiemy ,że ktoś coś kradł itp.brak dowodów.
  A rozliczać obecnych posłów trzeba z tego co zrobili!
  Nie popieram pana R.posła ,bo nic albo nić nie zrobił ,mając odpowiednia funkcje dla pow.
  leżajskiego w zakresie transportu kolejowego.Zlikwidowane wszystkie dalakobieżne połaczenia z Warszawą,Łodzią,Kielcami,Lublinem.tego nie oczekiwaliśmy! Czy chce zatem mieć poparcie
  studentów i nie tylko ?

 2. używacz mózgu

  no tak nollet… najlepiej relatywizować i stwierdzić,że wszyscy umoczeni są w gównie,a kończy się tak jak w powtórzonych wyborach w Wałbrzychu-duża zasługa w tym ludzi myślących jak ty…

 3. zenobia

  a czy będą dzięcioły chodzić po klamkach, jeżeli tak to mój pikuś gotowy do akcji, czekamy u wrót swoich na OSZUSTÓW

 4. mgr Żuk

  nollet, masz rację.

 5. nollet

  Witryna już jest i to wszystko co jest i będzie! Nie ma na kogo głosować, PO , to trupy AWS, UW, KLD, i zbieranina różnej maści indywiduuw bez poglądów, bez zasad, bez uczciwosci i bez moralniosci! Znam kilku z PO , których uważam za porządnych ludzi, a którzy dlatego sa w PO, że nie ma innego wyboru! PiS, to dewocja z Rydzykiem za plecami, by wspierać pedofili w koloratkach, trzeba być samemu pedofilem. PSL, grupa kryminalistów przez przeoczenie temidy nie karana sądownie. Aktem sparwiedliwosci byłoby oddelegowanie ich do Zalęża na stałe. SLD to lewica prawicowa, z pajacem na czele. Nie ma Polaka, którego SLD nie oszukało, nie zawiodlo. Najlepiej nie głosować wogóle, bo nie wyboru. cokolwiek wybierzesz, wybierzesz ekskrement, bo nic innego do wybrania nie ma!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.