Plaza i Leclerc zostaną połączone

Tak ma wyglądać Plaza po rozbudowie.

RZESZÓW. Firma Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper centrum handlowego Rzeszów Plaza, którego powierzchnia handlowa jest obecnie powiększana o około 5 mkw, ma już pozwolenie na połączenie centrum handlowego z hipermarketem E.Leclerc.

Rzeszów Plaza oraz hipermarket zostaną połączone zadaszonym, przeszklonym łącznikiem, w którym znajdą się powierzchnie handlowe.

W wyniku rozbudowy i modernizacji powierzchnia handlowa Rzeszów Plaza zwiększy się do około 19,5 tys. mkw. Powstanie w niej około 15 nowych lokali oraz dodatkowo 500 miejsc parkingowych na pięciopoziomowym parkingu (łącznie z parkingiem E.Leclerc będzie ich 1360). Prace budowlane związane z rozbudową rozpoczęły się w lutym 2011 r., a otwarcie nowej części Rzeszów Plaza planowane jest na październik 2011 r. Wartość inwestycji związanej z rozbudową centrum handlowego to około 13 milionów euro.
- Dzięki temu, połączymy oferty obydwu miejsc – mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners Retail.

Rozbudowa Rzeszów Plaza polegać będzie na dobudowaniu dwóch kondygnacji handlowych, połączeniu z hipermarketem oraz na wybudowaniu pięciopoziomowego parkingu na terenie dawnego salonu Auto-Res. Zostaną odnowione także fasada i wnętrze obiektu.  rojekt nowej części obiektu został wykonany przez studio architektoniczne Artplan-Tomasz Orłowski z Rzeszowa. Trwa także komercjalizacja nowej części obiektu.

ac

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.