Plikostrada naciąga nieświadomych internautów?

Plikostrada to kopia Pobieraczka, a przypomnijmy, że właściciel tego drugiego został ukarany przez UOKiK karą ponad 215 tys. zł za naruszanie zbiorowych interesów konsumentów. Fot. Wit Hadło
Plikostrada to kopia Pobieraczka, a przypomnijmy, że właściciel tego drugiego został ukarany przez UOKiK karą ponad 215 tys. zł za naruszanie zbiorowych interesów konsumentów. Fot. Wit Hadło

PODKARPACIE. Wszyscy, którzy zarejestrowali się na Plikostradzie, powinni na piśmie odstąpić od umowy do 3 miesięcy od jej zawarcia. 

Owiany już złą sławą portal Pobieraczek.pl doszukał się swojego następcy. Właściciel strony www.plikostrada.pl, zrobił się jednak sprytniejszy i siedzibę swojej spółki ma w Dubaju. Oferuje 14 dni darmowego pobierania plików, a potem za brak odstąpienia od umowy każe płacić 96 zł i straszy sądami, komornikami, a nawet więzieniem w przypadku podania nieprawdziwych danych osobowych.

– Jakiś miesiąc temu zarejestrowałem się na stronie www.plikostrada.pl, gdzie można pobierać filmy i muzykę – mówi pan Ryszard z Jarosławia. – Na stronie była informacja o 2 tygodniach darmowych, a ja po kilku dniach zapomniałem o tej stronie i nie korzystałem z niej. Jednak po miesiącu dostałem maila, że mam zapłacić 96 zł – żali się.

Pani Marta pisze do nas: „Dostałam już ze 3 maile. Najpierw dwa pierwsze to wezwanie do zapłaty, a 3 to grożenie sądem i również wezwanie do zapłaty. Czy mam to zapłacić? Podałam fałszywe dane, czy mogą mnie w jakiś sposób zlokalizować?”. Zapytaliśmy o to Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

– UOKiK analizuje obecnie umowy oferowane przez portal plikostrada.pl – poinformował nas Maciej Chmielowski z biura prasowego. – Od 15 maja prowadzimy postępowanie wyjaśniające dotyczące właściciela portalu spółki – Smart Tech Connect Ltd. Postępowanie wyjaśniające jest wczesnym etapem działań UOKiK, na razie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko przedsiębiorcy. Bez szczegółowej analizy konkretnych przypadków zawierania umów przez konsumentów możemy jedynie udzielić ogólnych porad. Konsumenci powinni pamiętać, że od umowy zawartej przez Internet mogą odstąpić w ciągu 10 dni od jej zawarcia. Co ważne, jeżeli nie otrzymali pisemnego potwierdzenia zawarcia umowy, ten czas zostaje wydłużony do 3 miesięcy – dodaje.

Właściciel plikostrady chyba o tym nie wie, bo w regulaminie zastrzegł, że po bezpłatnym okresie dwóch tygodni użytkownik nie może już odstąpić od umowy.

Blanka Szlachcińska

643
Dodaj komentarz

avatar
301 Comment threads
342 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
505 Comment authors
Linda Sweeneyymocyzasarah morrisonKuchno Ewamagareta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Linda Sweeney
Gość
Linda Sweeney

Jestem Agata Iwola z Polski. Otrzymałem pożyczkę od tej firmy należącej do Daniela Silvy po przeczytaniu ważnych informacji na temat ich programów pożyczkowych online. Potem postanowiłem się z nimi skontaktować i otrzymałem 200 000 PLN bez marnowania dużo czasu. Jeśli bank lub inna organizacja odmówiły Ci kredytu, radzę skontaktować się z panem Danielem za pośrednictwem poczty elektronicznej (danielsilva59491@gmail.com), jeśli potrzebujesz kredytu, takiego jak: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, możesz również skontaktuj się z nim za pośrednictwem tego numeru telefonu: +39 (251) 078-4982.

ymocyza
Gość
ymocyza

pożyczki online w 15 minut bez bik

sarah morrison
Gość
sarah morrison

W JAKI SPOSÓB MOGĘ POZWOLIĆ NA MOŻLIWOŚĆ WYŻSZEJ OPŁATY Z NIEZAWODNEJ I ZAUFANEJ FIRMY KREDYTOWEJ (davidinvestmentslimited@hotmail.com) Witajcie wszyscy, jestem Sarah Morrison Lynn Z Kanady, szybko chcę użyć tego medium, aby ściąć świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do legitowego i prawdziwego pożyczkodawcy, który zmienił moje życie z trawy na łaskę, z bycia biednym do bogata kobieta, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w internecie i oszukaniu kwoty 6 200 USD stałem się tak zdesperowany, aby uzyskać pożyczkę od legalnego pożyczkodawcy internetowego, który nie będzie dolegał… Czytaj więcej »

Kuchno Ewa
Gość

Nazywam się Kuchno Ewa, jestem z Polski zamężna, szukam prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 3 miesiące i wszystko, co mam, było bandą oszustw, które sprawiły, że zaufałem im i pod koniec dnia wzięli wszystkie moje pieniądze i zostawiły mi mniej pieniędzy, straciłem całą nadzieję, byłem zdezorientowany i sfrustrowany straciłem pracę i trudno jest wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałem nic robić, pożyczałem już firmy w sieci, więc pożyczyłem pieniądze od przyjaciel powiedziałem mu wszystko, co się stało, a on powiedział, że może mi pomóc, że zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc, że właśnie dostał od nich pożyczkę, on polecił mi,… Czytaj więcej »

magareta
Gość
magareta

Ostatnia aktualizacja 2019 !!!!!!

Pozdrowienia Wszyscy na tej stronie, chce poinformowac was o juz zaladowanej karcie glównej, której mozecie uzyc do wytworzenia 5000 zl dziennie w Polsce.

Zamiast wciaz szukac pozyczki lub pomocy finansowej z jednej strony na druga, radze pobrac te zaladowana karte glówna, poniewaz kazda z tych kart jest powiazana z kontem dotacji i kazda wyplata 5000 zl, która bierzesz w jeden dzien jest bezplatny i karta bedzie trwac przez 6 miesiecy, zanim wygasnie.

Mam te karte i ciesze sie z jej uzywania, chce, abys dostal te karte jak najszybciej, jesli potrzebujesz karty, wystarczy skontaktowac sie z: kartaobsluga@outlook.com

Kontakt: kartaobsluga@outlook.com

Dzieki

Mrs. Wendy Lopez
Gość
Mrs. Wendy Lopez

Zdobądź wszystkie rodzaje pożyczek już dziś, aby rozwiązać wszystkie potrzeby finansowe z usług DirectAxis Financial Services w ciągu 72 godzin po zatwierdzeniu przy zaledwie 2% stopie procentowej. Prosimy pamiętać, że przed zatwierdzeniem pożyczki nie jest wymagane podanie numeru ubezpieczenia społecznego, wyciąg z rachunku bankowego, kontrola bezpieczeństwa ani certyfikaty.
Prosimy o kontakt na WhatsApp przez +1 (876) 448-5490 lub napisać bezpośrednio do naszej firmy przez e-mail: directaxisfinancialservices.usa@gmail.com

Wiolleta Ewa
Gość

cześć wszystkim Nazywam się Wiolleta Ewa, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłem podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukowali mnie i zostałem z niczym, Dopóki mój znajomy nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłam, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi… Czytaj więcej »

Ivan Preston
Gość
Ivan Preston

Czy potrzebujesz finansowania? Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej? Czy chcesz refinansować swoją firmę? Nasza firma służy pomocą. Dajemy pożyczkę każdej osobie i firmie po 3% oprocentowaniu. Odpowiedz nam teraz na:harmoney461@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

Mam nadzieję usłyszeć od ciebie wkrótce przez email:harmoney461@gmail.com

Mrs Christy
Gość
Mrs Christy

Jestem panią Christy Walton finance Oferuję pożyczki firmom i osobom fizycznym o rozsądnych stopach procentowych tylko po to, aby pomóc osobom potrzebującym problemów finansowych, itp. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nami pod tym adresem e-mail: (christywalton355@gmail.com) próbowałeś uzyskać jakąkolwiek pożyczkę? następnie zgłoś się teraz do Mrs Christy Walton Finance

Aleksander
Gość
Aleksander

Cześć przyjaciele!!! Mam na imię Aleksander. chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcę, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez dwóch różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, wszyscy obiecują mi udzielić pożyczki po tym, jak zapłacili mi mnóstwo opłat, które nie przyniosły niczego i nie przyniosły żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobione pieniądze i było to w sumie 2700 pln, Pewnego dnia przeglądałem internet wyglądając na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznania kobiety, która również została oszukana i ostatecznie powiązano ją z legalną spółką pożyczkową o nazwie Rita Financier Loan Firma i e-mail (ritafinancier@hotmail.com), gdzie w końcu dostała pożyczkę, więc postanowiłem… Czytaj więcej »

daniel
Gość
daniel

cześć

Zapraszamy do tej firmy w tej firmie Dajemy pożyczki osobiste i biznesowe na oprocentowanie 3% Pożyczka od 2 000,00 USD do 5 000 000 USD Jeśli potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby przetworzyć Twoja aplikacja jest w porządku.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (danielsilva59491@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

Dzięki.
Pan Daniel Silva ..

Sandra Kalniete
Gość
Sandra Kalniete

Jak otrzymałem Pożyczoną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (chillwellfinancialhome@gmail.com) Witam wszystkich, Nazywam się Sandra Kalniete, jestem z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, że otrzymałem pożyczkę od pana Chillwell Loans Company {(chillwellfinancialhome@gmail.com)} Odnoszę się do tego, moje świadectwo w Ameryce Południowej, ponieważ słyszałem o ludziach, którzy spadają za niewłaściwą spółkę pożyczkową i podrabiają tam ciężko zarobione pieniądze, po tym, jak złożyłem dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj, na tym forum, myślałem, że udzielanie pożyczek było prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawi mnie panu Jamesowi… Czytaj więcej »

Gloria
Gość
Gloria

witam, moi ludzie są w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki i założyć firmę? tutaj pojawia się odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś mam pożyczkę w kwocie 58.000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć wszystkim, że Stella Rene jest prawdziwą i legitymizuje się, kiedykolwiek zażądała Ty i w ciągu godziny otrzymasz odpowiedzi na problem finansowy i zauważ, że Stella Rene jest jedyną osobą, na którą możemy ufać, a teraz jestem szczęśliwa dzisiaj, więc skontaktuj się z nią dziś na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może… Czytaj więcej »

Pani Mary Judy
Gość
Pani Mary Judy

Drodzy Inwestorzy / Poszukujący Finansowi. Jesteśmy zarejestrowanymi inwestorami prywatnymi / pożyczkodawcami, potrzebujesz pomocy finansowej? Czy jesteś w bałagan finansowy lub długów? Oferujemy pożyczkę z 3-procentowym oprocentowaniem w ciągu 1 roku do 30 lat okresu spłaty osobom fizycznym i firmom, które potrzebują pomocy finansowej i jakiejkolwiek części świata. Dajemy pożyczki od 5000 do 500.000.000 USD, WALUTY: USD, CAD, KWD, OMR, SGD, RUB, GBP, AUD, MYR, ZAR, IDR, UAH, PHP, MUR, EURO. Nasze kredyty są dobrze ubezpieczone w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszym priorytetem. Czy tracisz sen w nocy, Legalny kredytodawca pożyczający? Czy jesteś w ubóstwie? Czy potrzebujesz pomocy finansowej (LOAN), aby… Czytaj więcej »

Mary Kay Timmerman,
Gość
Mary Kay Timmerman,

Nazywam się Mary Kay Timmerman, z USA. Pragnę podzielić moje zeznania z ogółu społeczeństwa o co ten człowiek o nazwie Dr OKITI ma po prostu zrobić dla mnie, ten człowiek po prostu przyniósł powrót moje utracone Ex mąż do mnie z jego wielki czar, I był żonaty z tego człowieka o nazwie Steven byliśmy razem przez długi czas i kochaliśmy nasze ja jest, ale kiedy byłem w stanie dać mu dziecko do 6 lat opuścił mnie i powiedział mi, że nie może kontynuować już wtedy był teraz szuka sposobów, aby go dostać, aż mój przyjaciel powiedział mi o tym człowieku… Czytaj więcej »

lissa
Gość
lissa

Poproś o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i rozpocząć nowe finansowanie Twoich projektów przy najtańszej stopie procentowej 2%. Skontaktuj się teraz za pośrednictwem:lissaperryloancompany@gmail.com

OLIVIA DANIEL
Gość
OLIVIA DANIEL

Cześć, Jestem Pani Olivia Daniel, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, by spłacić swoje długi i trzeba pożyczki zwiększenia swojej działalności? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczają fundusze dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że możemy zapewnić niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować… Czytaj więcej »

Barrry Hamilton
Gość
Barrry Hamilton

Potrzebujesz pilnie pożyczki, aby spłacić swój dług? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami na adres: (barryhamiltonfunds@gmail.com) +447042049923

James Lil
Gość
James Lil

Dzień dobry, Nazywam się James Lil jestem obywatelem Słowacji, chcę zeznawać dobrej pożyczki Pożyczkodawcy który pokazał światło do mnie po został oszukany przez 2 różnych Internet międzynarodowego pożyczkodawcy, wszyscy obiecują dać mi kredytu po dokonaniu mnie zapłacić dużo opłat, które dają nic i wyniosły bez pozytywnego rezultatu. Ja straciłem dysk zarabiać pieniądze i to w sumie € 2.150 Euro. Pewnego dnia, gdy byłem przeglądania internetu szuka forsterated, gdy natknąłem się na zeznania człowieka, który był również oszukany i ostatecznie został połączony z legit firmy pożyczki nazywa panią Jenny Kim Trimark Usługi finansowe (jkim007042@gmail.com), gdzie w końcu dostał swoją pożyczka, więc… Czytaj więcej »

Maria Victoria Vargas Puyo
Gość
Maria Victoria Vargas Puyo

Czy potrzebujesz kredytu od 2000 zł do 10000000 zł proszę wrócić do nas dzisiaj na mvargaspuyo1 @ gmail.com lub dodać nas na WhatsApp 2348089144909

omega loans
Gość
omega loans

Czy potrzebujesz kredytu awaryjnego lub wymagają pomocy finansowej, aby zwiększyć swoją działalność, płacić czynsz? e.t.c posiadamy certyfikaty i legalnych licencjonowanych wierzyciele. przerabiamy kredytów na krótkich i długich terminów z kredytu, jak co 2%. mamy doskonałą reputację za udzielanie kredytów dla tysięcy ludzi na całym świecie. Oferujemy dowolną ilość gwarantowanych usług kredytowych, handlowych, biznesowych lub pożyczek kredytów samochodowych, pożyczek konsolidacji zadłużenia o kontakt z naszym e-mail przedsiębiorstwo teraz (omegaloanscc@gmail.com)

Lazarus
Gość
Lazarus

Ubiegac sie o pilna pozyczke dzisiaj na: (mortgagelaonbasics@gmail.com)
Uwaga prosze: Czy finansowo w dól? Czy potrzebujesz pozyczki placic
off rachunki lub zakup domu lub zwiekszyc swój biznes? Ubiegac sie o pozyczke
teraz i uzyskac zezwolenie. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w ograniczonej zainteresowania
wskaznik 2%. Nasz program kredytu jest bardzo bezposredni i elastyczna jak twoje
Satysfakcja i finansowy sukces jest naszym celem. Zainteresowanych wiecej
Informacje na temat skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: (mortgagelaonbasics@gmail.com)

Mr Ronald Rajnesh Gounder
Gość
Mr Ronald Rajnesh Gounder

We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease,at leasing price of 3% + 0.5%+X% of face value,Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other Bank in Europe,Middle East or USA.

Mr Ronald Rajnesh Gounder
Email:grounesh.advisory1@gmail.com
Skype:grounesh.advisory

Flip Oliveira
Gość
Flip Oliveira

witaj jesteś w trudnej sytuacji finansowej ??? i trzeba pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, należy zwrócić dług lub dla leków ?? Jeśli tak, proszę połączyć się z pani Stella Rene CEO pani Stella Rene Kredytowej Firm jej firma jest bezpieczne, zabezpieczone i zaufany w tym samym czasie, ponieważ jest to firma, gdzie ja właśnie zrealizowane pożyczkę 120,000,00zl i było udane i faktycznie mój marzenia się do dzisiaj, więc chcę używać tego medium poinformować każdego, kto jest w potrzebie pożyczki, aby połączyć się z pocztą elektroniczną pod {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com}

przetestowane i zaufanie.

Flip Oliveira

Thiago Bruno Credit Firm
Gość
Thiago Bruno Credit Firm

Witam, Jesteś zmęczony szukam pożyczki i kredyty hipoteczne,czy zostały odrzucone stale swoich banków i innych instytucji finansowych,oferujemy dowolną formę pożyczki dla osób fizycznych i prawnych przy niskim oprocentowaniu 3%.Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu,nie wahaj się skontaktować się z nami już dziś,obiecujemy zaoferować najlepsze usługi kiedykolwiek.Po prostu daj nam szansę, bo proces będzie się przekonać. Jakie są twoje potrzeby finansowe? Potrzebujesz kredytu biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Chcesz kupić samochód? Chcesz перекредитоваться? Potrzebny jest kredyt hipoteczny? Potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swój biznes lub rozszerzenie? Straciłeś już nadzieję, że i wam się wydaje, nie ma wyjścia, i swoje obciążenia… Czytaj więcej »

Wilona Walker
Gość
Wilona Walker

Witam wszystkich, jestem Wilona Walker obecnie mieszka w Teksasie U.S.A. jestem wdowa w chwili z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej we wrześniu 2015, a ja potrzebowałem na refinansowanie i płacić rachunki i rozpocząć działalność gospodarczą. Próbowałem poszukujących kredytów z różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesu, a większość banków zmniejszyła mój kredyt. Ale, jak Bóg chciał, że poznałam człowieka Bożego przez przyjaciela o imieniu Morgan Steev i mam pewną sumę pożyczki $ 600.000,00, a dziś jestem właścicielem firmy i moje dzieci mają się dobrze w tej chwili. Tak mój przyjacielu, jeśli trzeba skontaktować… Czytaj więcej »

Mr Walker
Gość
Mr Walker

Witam, jestem Paul Walker, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, by spłacić swoje długi i trzeba pożyczki zwiększenia swojej działalności? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczają fundusze dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że możemy zapewnić niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę.… Czytaj więcej »

Juan Diego
Gość
Juan Diego

Cześć, Jestem Juan Diego, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, by spłacić swoje długi i trzeba pożyczki zwiększenia swojej działalności? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczają fundusze dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że możemy zapewnić niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę.… Czytaj więcej »

Lebrun Alexis
Gość
Lebrun Alexis

Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących… Czytaj więcej »

Mr Thompson
Gość
Mr Thompson

Cześć wszystkim,

Czy potrzebujesz kredytu? Zastosuj dalszego postępowania. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w wysokości 2% rocznego Oprocentowanie z zakresów 5000 w górę. Każda zainteresowana osoba powinna Odpowiedz Powrót do nas z następujących powodów: Email: (thomson.loanservice@gmail.com)
Informacje potrzebne
Nazwa:
Ilość:
Trwanie:
Telefon #:
Kraj:

Czekać na odpowiedź.

Mary Clifford
Gość
Mary Clifford

Jestem żonaty mężczyzna w tej chwili z dwójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w sierpniu 2012 roku i potrzebowałem na refinansowanie i płacić rachunki dla mojego syna leków. Próbowałem poszukujących kredytów z różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesu, a większość banków zmniejszyła mój kredyt. Ale, jak Bóg chciał, że poznałam kobietę Bożego prywatne pożyczki pożyczkodawcy przez przyjaciela o imieniu James i mam pewną sumę pożyczki $ 50,000USD a dziś jestem właścicielem firmy i moje dzieci mają się dobrze … więc chcę doradzać nikogo w potrzebie pożyczki szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem… Czytaj więcej »

Judith
Gość
Judith

hi każdy obywatel, czy Polsce przyjechałem tutaj na miejscu, aby zaświadczyć dobre rzeczy, które otrzymałem od Boga za pośrednictwem firmy o nazwie Stella Rene gdzie i złożyła wniosek o pilną pożyczkę, aby spłacić dług, ale dziękuję Bogu dziś, że ja się sukcesem na tej pożyczki dziś, bo nigdy nie byłem oszukany chciałem, aby uzyskać kredyt na internecie, ale mój przyjaciel powiedział mi, istnieje kilka oszustw internetowych, bo nigdy nie ubiegał się o pożyczkę wcześniej, ale kiedy się na miejscu widziałem post na następny następnie i następnie w link i dostać e-mail i odpowiedzieć na e-mail, ale na szczęście dla mnie… Czytaj więcej »

Mervin
Gość
Mervin
Moises
Gość
Moises

Nadchodzi Affordable kredytu, która zmieni twoje życie na zawsze, jestem dr Robert Jack certyfikowanym pożyczki pożyczkodawcy, ofiaruję pożyczki do indywidualnego i publicznego sektora, które są w potrzebie pomocy finansowej w niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Bad dopuszczalne kredytowej, warunki są bardzo proste i considerate.You nigdy nie będziesz żałować niczego w tej transakcji pożyczki, bo sprawi, że uśmiech. Nasza firma odnotowała wiele przełomowych odkryć w zakresie świadczenia usług finansowych najwyższej klasy dla naszych klientów, zwłaszcza w zakresie kredytów konsorcjalnych i rezerwy kapitałowej dla osób prywatnych i firm. Przywieźliśmy przemysłowa w trudnej sytuacji z powrotem do życia, a my z powrotem dobrych… Czytaj więcej »

WILSON KREDYT FIRMA
Gość
WILSON KREDYT FIRMA

Dobry dzień,

Zapraszamy do WILSON POŻYCZKI Firma A rząd zatwierdził 24 godzin Kredyt usługi. Czy jesteś zainteresowany pożyczki zabezpieczone do użytku osobistego lub biznesowych.

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 4%. Oferujemy minimalną kwotę pożyczki w wysokości $ 5.000,00 USD do maksymalnie $ 5.000.000,00 USD. skontaktuj się z nami (wilson.financialfirm03@gmail.com) aby uzyskać więcej informacji.

Czekamy na odpowiedź na (wilson.financialfirm03@gmail.com), więc możemy wysłać formularz aplikacyjny

WILSON KREDYT FIRMA
24 GODZINY Usługi w zakresie kredytów

Ramsey Dickskon
Gość
Ramsey Dickskon

Jesteśmy organizacją finansowych dajemy pożyczkę na 3% stopy procentowej dla wszystkich potrzebujących pożyczki, jeżeli zainteresowany Wypełnij ten krótki formularz: wysokość, czas trwania, telefon, pełna nazwa lub napisz do nas na

gosc
Gość
gosc

ludzie wy na[prawde jesteście jak kożły ofiarne ,najpierw 3 lata trabili o pobieraczku w sieci ,że kantuje takie same zasady jak tutaj w plikostradzie i dalej dajecie sie na to samo nabierac! tragedia jest poprostu z wami!ja jesteście głupi to płakac i płacić!

Wojtek
Gość
Wojtek

Nie zakładałem żadnego konta, a po trzech miesiacach dostalem do zaplaty 112zl. Nie podpisywalem zadnej umowy a mam 12 lat. Co mam dalej robic??

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Wojtku niczym się nie przejmuj, skontaktuj się ze mną to Ci pomogę, napisz na mea_lodz@interia.pl,
w Twoim przypadku tak naprawdę nie doszło do zawarcia umowy bo jesteś nieletni.
A dla pozostałych to polecam uda sie do prawnika, który napisze stosowne pismo za 20 zł i będziecie mieć święty anielski spokój, tel 507 514 444
jakby ktoś potrzebował to zostawiam namiary na prawniczkę z której ja skorzystałem i wszystko za mnie zrobiła i maile ze straszeniem się kończyły, wolę zapłacić prawnikowi niż bandzie złodzieji.

Jaro
Gość
Jaro

Pobieraczek, plikostrada itp. oszustwa – ogólna zasada działania. Na czym polega myk z oszustwem: Grupa przestępcza zakłada dwa i więcej serwisów internetowych. Jeden lub kilka z nich ma za zadanie rzekome udostępnianie plików do pobrania na znanych przez czytających ten pn wpis zasadach, natomiast pozostałe serwisy to fora bądź inne strony www na których naciągnięci internauci szukają pomocy np. poprzez poradę prawną bądź pozwy zbiorowe. Klasyczny przykład wyłudzenia kasy tą metodą: – rejestrujesz się na ich portalu oferującym pliki, ale będąc ostrożnym nie podajesz prawdziwych danych lecz działające konto e-mail, które także jest na fałszywych danych i cieszysz się anonimowością… Czytaj więcej »

Wiola
Gość
Wiola

Witam!
Ja otrzymałam dzisiaj pocztą zawiadomienie zapłaty w kwocie 113 zł,a na ta stronę weszłam i nic nie pobrałam.

Starla
Gość
Starla

W necie powstaje jeszcze więcej portali tematycznych dotykających swą tematyką konkretnie wszystkich obrębów polskiego istnienia. Gdy dążymy informacji w necie, np. za pomocą wyszukiwarki, okresem zdarza się, iż wielkoœć dostanych uzysków porasta nasze oczekiwania zaœ trudno jest nam postanowić z którego źródła dany wykorzystać. Nie zawsze istnieje tak, że portal który zagoœci na naczelnym miejscu w wytworach wyszukiwania, posiada najniezwyklej poważne a autorytatywne informacje. Co prawdziwoœć projekty wyszukiwarek, szczególnie wyszukiwarki Google, sterczą na bardzo zaawansowanym poziomie zaœ w większości przypadków zgodnie rozróżniają wartościowe stronic, jednak onym są jeszcze w wystawanie oceniać w którym stopniu treści sprezentowanej witryny są autorytatywne oraz… Czytaj więcej »

Pan Larry Jeff
Gość
Pan Larry Jeff

Miłego dnia,

POTRZEBUJESZ pożyczkę? CZY TRZEBA osobiste pożyczki? Czy zamierzasz oprocentowania kredytu kredyt? Tak, skontaktuj się z nami Z WIĘCEJ. Nie wahaj do przekazania APLIKACJĘ TERAZ DO poprzez e-mail (larry.jeffloan1@gmail.com)

KREDYT ZGŁOSZENIE:
Imię i nazwisko:
Kwota kredytu:
ADRES KONTAKTOWY:
KRAJ:
Płeć:
Numer telefonu:
Czas trwania kredytu:
Cel kredytu:

Ja czekam na pilną odpowiedź.

Prosimy wszystkich Odpowiedź musi być to adres e-mail. Przez e-mail (larry.jeffloan1@gmail.com)

Dzięki.
Pan Larry Jeff

magdalena
Gość
magdalena

niestety nie wszyscy z nas mają wpływ na te i inne strony ja otrzymałam e maila że grozi mi pozbawienie wolnośći do 6 miesięcy lub 8 lat Niniejszym informujemy, iż w wyniku wewnętrznego postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Biuro Windykacji ustalono, iż zamawiając odpłatną usługę elektroniczną w serwisie Plikostrada.pl, podała Pani nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe, co uniemożliwiło wierzycielowi doprowadzenie do skutecznej egzekucji zadłużenia na drodze postępowania cywilnego. Przypominamy, iż dnia 30.04.2013 o godzinie 16:03:36 korzystając z adresu IP………………………….. zawarła Pani umowę o świadczenie odpłatnej usługi premium, rejestrując formularz zamówienia w serwisie Plikostrada.pl. Pomimo wielokrotnych wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego… Czytaj więcej »

beata
Gość
beata

witajcie!!! Wczoraj takze takie samo pismo otrzymalam , . troche sie wystraszylam , bo rok czasu mialam z nimi spokuj. co za naciagacze!!!! ja raczej placic im nie bede, z jakiej racji!!! moje dziecko tylko szulalo lektury do przeczytania , i weszla w ich strone , zalozyla fikcyjne konto, a i lektury nie przeczytala,!!! oni tylko strasza , ale nic nam nie zrobia!! w zeszlym roku poruszylam niebo i ziemie, aby ta sprawe zalatwic, dzwonilam do roznych bior praw konsumenta, po prawnikach!! nie ma obawy nic nam nie zrobia!!! zobaczymy teraz co bedzie po tych 5 dniach

stasiek
Gość
stasiek

A ja dostałem 06.10.2014 identyczne pismo jak pani Magdalena , IP jest nie moje , a numer konta na jaki każą płacić 200,- jest inny niż pani. Jest to typowe oszustwo i naciąganie.

Joanna
Gość
Joanna

Witam .Dziś dostalam podobny list,który zamieszczam,lecz z innym nr.konta.Miałam spokoju rok od nich i na nowo zaczynają.Dlaczego podają inne konto a ta sama osoba się podpisuje.??? INFORMACJA O ZAMIARZE ZAWIADOMIENIA PROKURATURY O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PODAWANIA FAŁSZYWYCH DANYCH OSOBOWYCH W CELU WYŁUDZENIA ODPŁATNEJ USŁUGI ELEKTRONICZNEJ Szanowna Pani, Niniejszym informujemy, iż w wyniku wewnętrznego postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Biuro Windykacji ustalono, iż zamawiając odpłatną usługę elektroniczną w serwisie Plikostrada.pl, podała Pani nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe, co uniemożliwiło wierzycielowi doprowadzenie do skutecznej egzekucji zadłużenia na drodze postępowania cywilnego. Przypominamy, iż dnia 20.05.2013 o godzinie 18:54:20 korzystając z adresu IP: 89.74.251.185 zawarła Pani… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

I jak co sie stało wpłaciłas te pieniądze czy narazie nic ??

kasia
Gość
kasia

Witajcie, Ja dostałam wczoraj identycznego maila od Plikostrady, jednak porównując maile wklejone ponizej kolejny raz podali INNY NUMER KONTA BANKOWEGO !!! Przejrzyjcie sami na dole, za każdym razem jest inne konto rzekomego odbiorcy w Polsce. Oto ten email: INFORMACJA O ZAMIARZE ZAWIADOMIENIA PROKURATURY O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PODAWANIA FAŁSZYWYCH DANYCH OSOBOWYCH W CELU WYŁUDZENIA ODPŁATNEJ USŁUGI ELEKTRONICZNEJ Szanowna Pani, Niniejszym informujemy, iż w wyniku wewnętrznego postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Biuro Windykacji ustalono, iż zamawiając odpłatną usługę elektroniczną w serwisie Plikostrada.pl, podała Pani nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe, co uniemożliwiło wierzycielowi doprowadzenie do skutecznej egzekucji zadłużenia na drodze postępowania cywilnego. Przypominamy, iż… Czytaj więcej »

iza
Gość
iza

prosye o przeslanie mi pisma do UOIK.CO TO JEST .BLAGAM POMOCY.

jamon
Gość
jamon

Witam, też dostałem maila, w którym straszą mnie prokuraturą. Poniżej to co im napisałem, radzę robić podobnie. „Szanowna Pani, W wyniku mojego wewnętrznego postępowania wynika, że firma Smart Tech Connect Ltd. to banda bezczelnych wyłudzaczy. Nie życzę sobie oskarżeń o podawanie fałszywych danych, przez „firmę”. wobec której polskie MSZ stwierdziło, że nigdy w ZEA nie była zarejestrowana, a adres przez nia podawany nie istnieje! Z usług tej pseudo-firmy nigdy nie korzystałem, a za płatność, której się domagaj dostałem tylko fakturę proforma, mailem, co znaczy, że jest to zwykły śmieć. Poza tym usługodawca zgodnie z polskim prawem jest zobowiazany do przesłania… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

i odpisali coś na tą wiadomosć ?

Darek
Gość
Darek

Też Dostałem Dziś email z wezwaniem do zapłaty ale oszustom się nie płaci

ola
Gość
ola

DZISIAJ DOSTALAM TAKA WIADOMOSC. INFORMACJA O ZAMIARZE ZAWIADOMIENIA PROKURATURY O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PODAWANIA FAŁSZYWYCH DANYCH OSOBOWYCH W CELU WYŁUDZENIA ODPŁATNEJ USŁUGI ELEKTRONICZNEJ Szanowna Pani, Niniejszym informujemy, iż w wyniku wewnętrznego postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Biuro Windykacji ustalono, iż zamawiając odpłatną usługę elektroniczną w serwisie Plikostrada.pl, podała Pani nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe, co uniemożliwiło wierzycielowi doprowadzenie do skutecznej egzekucji zadłużenia na drodze postępowania cywilnego. Przypominamy, iż dnia 30.12.2012 o godzinie 16:49:58 korzystając z adresu IP: 79.186.20.19 zawarła Pani umowę o świadczenie odpłatnej usługi premium, rejestrując formularz zamówienia w serwisie Plikostrada.pl. Pomimo wielokrotnych wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uregulowała… Czytaj więcej »

Adrian
Gość
Adrian

mam to samo co ty, i nie wiem co za bardzo zrobić… dane jak ty podałem mylne, bo nie widziłem potrzeby podawania swoich

Olla
Gość
Olla

Ja tak samo dostałam wczoraj takie pismo i także podałam nieprawdziwe dane jednak w moim przypadku jest to drugi raz kiedy do mnie piszą. Pierwsze pismo dostałam od nich w maju 2013 i tak jak wszystkich straszyli mnie sądem ale to olałam i nic więcej do mnie nie pisali przez ponad rok. Teraz znowu zaczęli. Chyba zobaczę co po tych 5 dniach znowu napiszą i ich znowu oleje. Nie było jeszcze do tej pory sytuacji że kogoś naprawdę pozwali.

Kasia
Gość
Kasia

ja też to dostałam wczoraj :( i nie mam pojęcia co robić…. Płaciliście czy nie?

MADZIA
Gość
MADZIA

Taką jak widac obrali strategie mnie w tamtym roku też straszyli mailami póżniej rok ciszy i czyszczac wczoraj poczte znalazłam znowu list od nich z pażdziernika ..nic im nie odpisuje niech spadają

ania
Gość
ania

Ja też 24 września dostałam takiego samego e-maila o zamiarze zawiadomienia prokuratury o popełnieniu przestępstwa podawania fałszywych danych osobowych, to już chyba czwarte „pismo” od tych złodziei.Jak rejestrowałam się na tym gównianym portalu to nie zdawałam sobie że to jakiś wałek nie wczytywałam się w regulaminy dobrze z reszto ukryte bo szukałam czegoś pilnego do pracy semestralnej mojego męża i podałam jakieś pierwsze lepsze dane osobowe, bo kto podaje w internecie swoje dane osobowe?Nie wiem, co robić nigdy nie łamałam prawa, ale to oni je łamią i nie będę im płacić zobaczymy co mi zrobią…takich sku…- przepraszam za określenie ale… Czytaj więcej »

Lesław
Gość
Lesław

Prawdopodobnie wnuk przez nieuwagę zarejestrował mnie w plikostradzie w kwietniu 2013. Najpierw przychodziły mi wezwania do zapłaty potem przyszło mi „przedsądowe wezwanie do zapłaty” / czerwiec2013/.
W listopadzie 2013 przyszło mi zwykłym listem „Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty”. Pismo to nie zawierało żadnego nazwiska wystawcy tego pisma jedynie jakiś dziwny niby podpis w imieniu „Biura Windykacji” oczywiście bez jakiegokolwiek adresu.
Do dzisiaj nic im nie zapłaciłem i nie otrzymałem żadnego pisma z sądu którym mnie straszyli

Jaras
Gość
Jaras

Trzeba być kompletnym debilem,aby podawac swoje dane przy rejestracji na jakimkolwiek serwisie.W szczegolnosci do sciągania plikow.

domiik
Gość
domiik

MAM PROBLEM- Zarejstrowałem sie na ta strone i dzis czyli 2 miesiące puźniej przysłali mi list abym zapłacił 112zł. Piszą że jesli nie prześle im pieniedzzy do 7 dni dostane wezwanie do sądu cywilnego.

PROSZĘ O SZYBKA I JASNĄ POMOC !!!!!!!!!!!!!!!

reni081
Gość
reni081

Ja dzisiaj weszlam na poczte i sie zdziwilam, Mam im zaplacic 94zl z a jakis abonament. Najsmieszniejsze, że ja sie tam nigdy nie rejestrowlam:) Jedyne co mozna zrobic to ich ignorowac, to jacys naciagacze i oszusci.

Kanc.Praw.MDP
Gość
Kanc.Praw.MDP

Dla bardzo zdeterminowanych osób możliwość zastępstwa w postępowaniu o naruszenie dóbr osobistych i przed organem GIODO. Kontakt: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com

http://damianpadjas.pl/blog/2014/07/19/skarga-zlozona-do-generalnego-inspektora-danych-osobowych-w-sprawie-plikostrady-zachowanie-podmiotu-scigane-z-urzedu/

Dario
Gość
Dario

Ja również otrzymałem od nich na e-mail przedsądowe wezwanie do zapłaty Na ten e-mail tak im odpisałem tylko nie wiem czy to pomoże : Witam. W odpowiedzi na przysłanie mi przedsądowego wezwania do zapłaty informuję że zgodnie z prawem przysługuje mi trzy miesięczny okres wypowiedzenia umowy jeśli nie podpisałem z wami pisemnej umowy o świadczenie usługi a takowej z wami nie podpisywałem. Niniejszym informuję że rezygnuję z waszej usługi zamówionej w dniu 27.05.2014r. Informuję że pomimo próby ściągnięcia instrukcji w czasie 14-dniowej bezpłatnej usługi takowa próba nie powiodła się . Informuję że przystępuję do zbiorowego pozwu przeciwko waszej firmie. Pozdrawiam

Dario
Gość
Dario

Ciekawi mnie jak zakończyły się podobne sprawy opisywane tu wcześniej np. z przed roku ?

lindziak
Gość
lindziak

Pozwoliłam sobie wysłać pismo wg tego co opublikowałeś. Mam pytanie – dostałeś jakąś odpowiedź? Pozdrawiam

sebastian
Gość
sebastian

witam chciał bym sie dowiedzieć czy ten e-mail który napisałeś do tych gości z Smart Tech Connect Ltd czy tam plikostady pomógł ?

Kinga
Gość
Kinga

Na jaki adres wyslales?

Lindziak
Gość
Lindziak

Wczoraj dostałam maila z Pliktostrady, zacytuję je ponizej (jest to odp na wysłąny przeze mnie mail wg powyższego schematu Dario) Szanowna Pani, Dziękujemy za utworzone zgłoszenie. Informujemy, iż zgodnie z obowiązującym prawem, przytoczony przez Panią trzymiesięczny termin na odstąpienia od umowy, nie znajduje zastosowanie w stosunku do zawartej przez Panią umowy o świadczenie usługi elektronicznej Plikostrada. Zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. 2000, Nr 22, poz. 271 i późn. zm.) w przypadku świadczenia usług rozpoczętego za zgodą konsumenta, jedynym obowiązującym terminem na odstąpienie od… Czytaj więcej »

Aga
Gość
Aga

Witam
Ja tez na swoje nieszczęście zarejestrowałam się na tej stronie i niestety zaplacilam im 96 zl po dwóch wezwaniach. Teraz cokolwiek nie wysle na ich adres email to się odbija i wraca mi na skrzynke tak jakbym to ja otrzymala tego maila a nie go wyslala. Macie to samo? Boje się ze po roku ta sytuacja będzie się powtarzac z zaplata. Jak tego badziewia się teraz pozbyć? Jak usunąć konto i wycofać się z korzystania z tej strony.
HELP!!!

Tomek
Gość
Tomek

zmień adres ip komputera albo innego urządzenia z którego zakladałaś konto żartuję :D olej ich ja im napisalem zeby moją sprawe od razu skierowali do sądu i co juz rok i nic olej ich a juz napewno im nie plać

Kaja
Gość
Kaja

witam ja dzisiaj dostalam pismo do domu i co mam zrobic przestraszylam sie placic czy nie ?

Anka
Gość
Anka

A powiedz mi, miałaś pieczątkę i własnoręczny podpis na tym piśmie?

anna
Gość
anna

Witam.Mój brat umarł 12 lat temu a dziś przyszło do niego pismo,że ma zapłacic abonament w wysokości 112 złotych.ABSURD!