Po pijaku wjechał w ogrodzenie

Fot. Policja

BRZOZÓW. Policjanci z brzozowskiej drogówki podczas służby patrolowej dostrzegli kierującego autem marki honda civic. Mężczyzna na widok policyjnego radiowozu skręcił w boczną drogę i przyspieszył.

Mundurowi bezskutecznie usiłowali go zatrzymać do kontroli drogowej. Po przejechaniu kilku kilometrów kierujący hondą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie przy jednej z posesji w Starej Wsi. Następnie wydostał się z auta i ukrył się przed policjantami w miejscu swojego zamieszkania. Ostatecznie wylądował w policyjnym areszcie. Uciekinierem okazał się 23-letni mieszkaniec Humnisk. Mężczyzna był pijany; badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 0,8 promila alkoholu.

Wyszło także na jaw, że 23-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym podróżował nie był dopuszczony do ruchu i ubezpieczony. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto 23-latek odpowie za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym.

wz

do “Po pijaku wjechał w ogrodzenie”

  1. sledik

    Wszystkiemu winna Policja !
    Gdyby go nie zatrzymywali to by nie rozbil plotu. Teraz Policjanty powinny naprawic ten plot ! A co !!

  2. Area

    Kolejny wiejski alkoholik, brak slow kiedy sie to skonczy

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.