Pobierają krew i czyszczą toalety!

– Słyszałem, że sprzątaczka została zwolniona z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Krośnie – mówi nasz Czytelnik. - Rozumiem, że szpital oszczędza, ale niech oszczędności szukają gdzie indziej - dodaje. Fot. Wioletta Zuzak

KROSNO. Czytelnik SN: To skandal, że pracownicy stacji krwiodawstwa…

Krośnieńscy honorowi krwiodawcy są zbulwersowani tym, że w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Krośnie panie, które pobierają krew od honorowych dawców także sprzątają. – W takim miejscu warunki powinny być szczególnie sterylne, a tymczasem pielęgniarki czyszczą… kible – mówił zbulwersowany Czytelnik Super Nowości, który telefonicznie poinformował nas o sprawie.

Więcej w Super Nowościach

Wioletta Zuzak

do “Pobierają krew i czyszczą toalety!”

  1. Ewa

    w Warszawie w oddziałach terenowych RCKiK taka sama sytuacja – zwalnia się (a czasem umiera)najniższy personel – ten dbający o czystość – a jego zadania zrzuca się na tych co jeszcze pracują. Kadra się sypie tylko co dzieje się z wolnymi etatami? Znikają? Pieniądze idą na premie dla personelu kierowniczego? Ot, ciemna strona polskiego krwiodawstwa, chyba nie tylko w Warszawie ….

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.