Pobili bo nie dostali papierosów

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Trzej młodzi mężczyźni w jednym z rzeszowskich barów pobili 22-letniego mieszkańca Woli Zgłobieńskiej.

W piątek policjanci interweniowali w jednym z rzeszowskich lokali. W barze odbywało się spotkanie kilku znajomych ze szkoły. W pewnym momencie do loży zajmowanej przez jego uczestników dosiadło się trzech mężczyzn. Od siedzących w loży osób zażądali papierosów. Gdy pokrzywdzony odmówił i powiedział, aby od nich odeszli, mężczyźni rzucili się na niego. Z relacji pobitego wynika, że jeden z napastników przewrócił go, a następnie przytrzymywał i dusił. W tym czasie dwaj pozostali bili i kopali go po całym ciele. W pewnym momencie pokrzywdzony stracił świadomość. Gdy ją odzyskał, na miejscu byli już policjanci, którzy zatrzymali sprawców.

Okazali się nimi dwaj bracia w wieku, 25 i 19 lat oraz ich 26-letni kolega, wszyscy to mieszkańcy Rzeszowa. Sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania usłyszeli zarzut pobicia i przyznali się do winy.

pad/KMP

do “Pobili bo nie dostali papierosów”

 1. obywatel

  wsadzic ich do celi z takim czubem, ktory lubi sparingi, na zalezu takich nie brakuje, a to bedzie dobra lekcja.
  za papierosy kogos pobic to trzeba byc imbecylem do potegi

 2. lysek

  Do tych 3 frajerwó ktozry bili bo nie dostali cygara. Powinno sie wam połamac nogi tak zebyscie kuleli do konca zycia, poza tym odsiadka ze 25 lat w karcerze 2m na 2m wszyscy 3 razem, zyjecie o chlebie i wodzie. I tak byscie sie nauczyli a takze pokazalibyscie ze do takich jak wy tylko w taki sposob mozna dotrzec.

 3. ja

  Powinni bezwzględnie iść siedzieć tymczasem zwykle w takich przypadkach jezeli w ogóle dojdzie do procesu to dostaną zawiasy i na tym się skończy, a za jakiś czas usłyszymy kolejną tego typu historię tylko przez to, że jakiś nieudolny sedzia nie dba o interes ofiary i ochronę społeczeństwa tylko broni i tłumaczy sprawcę.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.