Pobili za kebaba

Fot. Archiwum

JAROSŁAW. Policjanci zatrzymali dwóch 17-letnich sprawców rozboju. Nastolatkowie zamówili telefonicznie kebaby, a gdy doręczyciel przyjechał pod podany adres, pobili go i zabrali mu zamówione jedzenie. Młodzi przestępcy zostali zatrzymani przez policjantów kilkanaście minut po zdarzeniu.

Wczoraj, około godz. 19 mieszkaniec Jarosławia zawiadomił, że został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn. Jak wynikało ze zgłoszenia pokrzywdzony, pracujący jako doręczyciel w jednym z barów, realizował zamówienie. Wcześniej do baru zadzwonił klient, który złożył zamówienie z dostawą pod wskazany adres. Gdy wszedł do klatki kamienicy na ul. Grunwaldzkiej, został zaatakowany przez młodego mężczyznę i uderzony w twarz. Pokrzywdzony upadł, wtedy drugi ze sprawców zabrał torbę z jedzeniem i obaj uciekli. Zgłaszający opisał napastników Policji.

Kilkanaście minut po zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali dwóch nieletnich mieszkańców Jarosławia. Obaj 17-latkowie zostali przewiezieni do komendy i przebadania na zawartość alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi. Pokrzywdzony rozpoznał ich jako sprawców rozboju. Śledczy przesłuchali nastolatków w obecności rodziców.

Obaj nieletni byli  już notowani przez jarosławską Policję, jako sprawcy kradzieży, rozbojów, pobić i udzielania środków odurzających.

tc/KPP

do “Pobili za kebaba”

  1. xx

    pod cele i ich tam wycwelą!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.