Pochwal się własnym przepisem na deser i wygraj nagrody

RZESZÓW. Restauracja Loft i Super Nowości  zapraszają do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym

4 czerwca rusza konkurs kulinarny w którym możesz wygrać moc fantastycznych nagród. Wystarczy, że zaproponujesz swój przepis na deser z wybranej kuchni świata, a może się on nawet znaleźć w lipcowym menu restauracji Loft!

Propozycje przepisów i zdjęcie gotowej potrawy prześlij na adres mailowy: konkursdeseryswiata@gmail.com lub przez aplikację na facebooku www.facebook.com/LoftRestauracja, a zostanie on umieszczony na fanpage’u restauracji Loft i uruchomiony system konkursowy.

W pierwszym etapie wygrywają trzy przepisy, które zdobędą największą liczbą głosów internautów i czytelników. Głosować można jeden raz każdego dnia. Nagrody dla zwycięzców to: zaproszenie na zabieg kosmetyczny na twarz o wartości 150 zł i książki kucharskie. W drugim etapie konkursu spośród trzech deserów, które zdobędą największą liczbę głosów, trzyosobowe jury konkursu, wybierze jeden który wygra nagrodę główną – deser wraz z informacja o autorze zostanie zamieszczony w lipcowym menu restauracji Loft Zwycięzca otrzyma także zaproszenie  na lekcję gotowania z Szefem Kuchni Mariuszem Nazimkiem. Wśród głosujących zostanie wylosowana  osoba, która otrzyma voucher o wartości 100 zł na usługi fryzjerskie. 7 lipca odbędzie się oficjalne wręczenie nagród. Harmonogram konkursu znajdziesz na stronie internetowej Super Nowości – www.supernowosci24.pl

Harmonogram konkursu : (konkurs otwarty, przez cały czas trwania konkursu możesz nadsyłać swoje zgłoszenia)
Rozpoczęcie I etapu konkursu  – 4 czerwca
Zakończenie I etapu – 18 czerwca
Ogłoszenie wyników  I etapu konkursu – 19 czerwca
II etap konkursu, głosowanie jury – 21 czerwca
Ogłoszenie wyników konkursu – 22 czerwca
Oficjalne wyręczenie nagród – 7 lipca

Szczegóły w zakładce „konkursy”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.