I Ty możesz mieć czerwoną czapkę…!

Wolontariusze z VI LO ubrani byli w stroje Mikołajów i zaopatrzeni w identyfikatory. Zbiórkę pieniędzy przeprowadzili na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Fot. Archiwum Szkolne

RZESZÓW. 1 grudnia już po raz czwarty VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zorganizowały charytatywną Akcję Mikołajkową “I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ!”.

We wszystkich gimnazjach i szkołach średnich w Rzeszowie na 4. godzinie lekcyjnej została przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek. Zbiórkę prowadziło 270 wolontariuszy z VI LO przebranych w stroje Mikołajów i zaopatrzonych w identyfikatory. – Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną tak jak poprzednio na specjalistyczny sprzęt medyczny (łóżka przeciwodleżynowe, pompy infuzyjne, inhalatory, itp.) – mówi Bogumiła Zielińska, jedna z organizatorek akcji, której sztab znajdował się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Towarnickiego w Rzeszowie.

Patronat medialny nad Akcja Mikołajkową objęły: Akademickie Radio Centrum, Super Nowości, TVP Rzeszów.

Organizatorzy: Beata Blahaczek, Bogumiła Zielińska oraz Jolanta Szczepanik – Baran bardzo dziękują wszystkim za udział i pomoc przy tej szczególnej Akcji. Specjalne podziękowania kierują na ręce Pana Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie Tadeusza Bajdy.

am

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
9 lat temu

No tak.. Bognee to zawsze miała dobre serce, szkoda, że to tylko na pokaz.

tula
tula
9 lat temu

to są czapki jekiegos pajaca a nie Mikołaja