I Ty możesz mieć czerwoną czapkę…!

Wolontariusze z VI LO ubrani byli w stroje Mikołajów i zaopatrzeni w identyfikatory. Zbiórkę pieniędzy przeprowadzili na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Fot. Archiwum Szkolne

RZESZÓW. 1 grudnia już po raz czwarty VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zorganizowały charytatywną Akcję Mikołajkową “I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONĄ CZAPKĘ!”.

We wszystkich gimnazjach i szkołach średnich w Rzeszowie na 4. godzinie lekcyjnej została przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek. Zbiórkę prowadziło 270 wolontariuszy z VI LO przebranych w stroje Mikołajów i zaopatrzonych w identyfikatory. – Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną tak jak poprzednio na specjalistyczny sprzęt medyczny (łóżka przeciwodleżynowe, pompy infuzyjne, inhalatory, itp.) – mówi Bogumiła Zielińska, jedna z organizatorek akcji, której sztab znajdował się w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Towarnickiego w Rzeszowie.

Patronat medialny nad Akcja Mikołajkową objęły: Akademickie Radio Centrum, Super Nowości, TVP Rzeszów.

Organizatorzy: Beata Blahaczek, Bogumiła Zielińska oraz Jolanta Szczepanik – Baran bardzo dziękują wszystkim za udział i pomoc przy tej szczególnej Akcji. Specjalne podziękowania kierują na ręce Pana Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie Tadeusza Bajdy.

am

 

 

do “I Ty możesz mieć czerwoną czapkę…!”

  1. Andrzej

    No tak.. Bognee to zawsze miała dobre serce, szkoda, że to tylko na pokaz.

  2. tula

    to są czapki jekiegos pajaca a nie Mikołaja

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.