POD NASZYM PATRONATEM: „Wędrówki Podkarpackie” rozstrzygnięte

PODKARPACIE. Zamek Dubiecko, Rezydencja Bukowy Dwór, Chata Magoda i Karczma Podkarpackie Jadło to zwycięzcy tegorocznego konkursu „Wędrówki Podkarpackie”. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przyznała te nagrody już po raz 11.

Głównymi kryteriami zmagań zgłoszonych do konkursu regionalnych lokali były atrakcyjność obiektu i jego otoczenia, przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Rywalizowano w dwóch kategoriach: „wygodny kwaterunek” i „smaczne jadło”.

Najwygodniejszym wg jury kwaterunkiem, jeśli chodzi o hotele okazał się Zamek Dubiecko. Ponadto wyróżniono Dwór Kombornia Hotel & SPA oraz Grand Chotowa Hotel SPA & Resort.
Bezkonkurencyjna wśród Pensjonatów okazała się Rezydencja Bukowy Dwór w Czarnej. Doceniono także Pensjonat Zamek – Lesko oraz Dom Gościnny Borsuczyna w Strzebowniskach.
Natomiast najwygodniejszym kwaterunkiem wśród obiektów agroturystycznych uznano Chatę Magodę w Lutowiskach. Wśród wyróżnionych znalazły się Gęsi Zakręt w Ustrzykach Dolnych oraz Wilcza Jama z Lutowisk.

Zwycięstwo w drugiej kategorii, czyli smaczne jadło przyznano Karczmie Podkarpackie Jadło w miejscowości Babica. Wśród laureatów znalazły się także przemyska Restauracja Domek Ogrodnika oraz Restauracja „Niedźwiadek” z Ustrzyk Dolnych.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments