POD NASZYM PATRONATEM: Dni Tarnobrzega

Gwiazdy, które uświetnią tegoroczne Dni Tarnobrzega mają szansę przyciągnąć nad Wisłę rekordową publiczność. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Legendarna grupa Perfect i Andrzej Piaseczny na Dniach Tarnobrzega

Już w najbliższy weekend, od 25 do 27 maja na terenach zielonych nad Wisłą odbędą się tegoroczne Dni Tarnobrzega. Super Nowości objęły patronat nad świętem miasta, którego największymi gwiazdami będą zespoły Perfect, Sztywny Pal Azji i Andrzej Piaseczny.

Dni Tarnobrzega to nie tylko muzyka, ale mnóstwo innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tegoroczne obchody władze miasta wpisały szereg atrakcji kulturalnych i sportowych. 25 maja rozegrany zostanie turniej siatkówki o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Dla miłośników gier przygotowano multimedialne centrum PlayStation. W sobotę odbędą się Zwody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta i mecz piłki nożnej pomiędzy samorządowcami z Tarnobrzega i drużyną Marszałka Województwa.

W niedzielę, piknik nad Wisłą rozpocznie się już o godz. 10. Najpierw organizatorzy zaplanowali zabawę z samochodami terenowymi, po nich atrakcje dla najmłodszych zapewnią Tarnobrzeskie Wodociągi. Będzie można wygrać ciekawe nagrody, a także zobaczyć niezwykłe doświadczenia i niecodzienne eksponaty. W tym samym czasie odbędzie się także piknik “Podaj łapę” i mini wystawa psów.

Już o 14 na Miasteczku Ruchu Drogowego odbędzie się II Rodzinny Piknik Rowerowy o puchar dyrektora WORD. O 15 na stadionie MOSIR zaplanowano mecz z okazji 55-lecia KS Siarka.

Wieczory od piątku do niedzieli warto zarezerwować sobie już dziś, bo do Tarnobrzega przybędą prawdziwe gwiazdy. W piątek zagrają Kofirock, Ziyo oraz Sztywny Pal Azji, w sobotę scena będzie należała do Fallen Helo, Neonovi oraz Perfect, a w niedzielę zagrają Małgorzata Ostrowska, zespół Galeria oraz Andrzej Piaseczny.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.