POD NASZYM PATRONATEM: Festiwal w Żarnowcu

Książniczka czardasz w wykonaniu Opery Śląskiej w Bytomiu.

PIĄTEK – NIEDZIELA, 9 – 11 września

ŻARNOWIEC. Na 3 dni XIX-wieczny park wokół Dworku Marii Konopnickiej zamieni się w najlepszą scenę. Będzie okazja obejrzeć 4 dużych widowisk w wykonaniu najlepszych artystów. Jeden z koncertów ma charakter charytatywny, dochód z niego będzie przeznaczony na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Karnety na wszystkie koncerty (80 zł) oraz bilety (po 30 zł) na do nabycia w: Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, tel. (13) 43 520 13, Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Jasielskim Domu Kultury, Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu.

Program VII Polskiego Festiwalu Narodowego w Żarnowcu

Piątek, 9 września, godz. 19 – Szwejk – spektakl w wykonaniu Teatru Polskiego w Bielsku – Białej.

Sobota, 10 września, godz. 19- Księżniczka Czardasza – Opera Śląska w Bytomiu.

Niedziela, 11 września, godz. 17 – W hołdzie Marii Konopnickiej – koncert patriotyczny poświęcony poetce w wykonaniu solistów Opery Śląskiej w Bytomiu, Opery Krakowskiej, Teatru Narodowego w Warszawie oraz z udziałem aktora Teatru Nowego w Łodzi Dariusza Kowalskiego.

Niedziela, 11 września, godz. 19 – Marek Wiatr i Jego Goście – W Krainie Operetki i Musicalu – koncert charytatywny w wykonaniu artystów Opery Śląskiej w Bytomiu, Opery Krakowskiej, Teatru Muzycznego w Gliwicach, Krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Koncert i aukcja malarstwa na rzecz Stowarzyszenia Amma-Polska. Zebrane środki zostaną przekazane na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Wstęp wolny.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.